Açılış Hostesi Fiyatlarıacilis-hostesi

Açılış Lansman Hostesi

Bir markanın duyurusu sırasında veya bir mağazanın bir bayiinin açılışı esnasında konuk ve davetlileri yönlendiren kişilere açılış hostesi denir. Bu hostesler lansmanda görev alılarsa lansman hostesi adını alırlar. Diğer hosteslere göre çalışma saatleri en kısa olanlardır. Çünkü bir açılış etkinliği gelen konukları sıkmamak adına kısa sürede gerçekleşir.

– Balonlarla süslenmiş mağazaların açılışlarında hostesler palyaçolarla ses sistemi ve müzik eşliğinde görev yaparlar.

– Açılış hostesleri firmanın kendi yaptırdığı tişörtleri giyerek çalışırlar.

– Açılış hosteslerin çalışma süresi maksimum 1 gün hatta birkaç saattir.

– Açılış hostesi isteyen marka yada kurum ajanslarla irtibata geçerek tedarik sağlar.

– Lansmanın açılıştan farkı ise bir mekanın açılışı yerine yeni piyasaya çıkacak bir ürün için kiralanan salon yada otelde gerçekleşmesidir. Lansman hostesleri lansmana gelecek konuk ve davetlileri yönlendirerek çalışırlar.

– Lansman ve açılışta da bir yenilikten bahsedileceği için görkemli ve konukları memnun edecek bir sürkülasyon sözkonusudur.

-Açılış hostesi fiyatları 80 TL ile 130 Tl arasında değişen rakamlar olmaktadır.Normal bir hostese göre daha yüksektir gördüğünüz gibi fiyatları çünkü açılış firmanın devamlı yapmadığı özel organizasyonlardandır.O yüzden açılış hostesleri firmalar tarafından ajanslarda özenle ve titizlikle seçilirler.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi