Ankara Hostes Çalışma Alanlarıankara-hostes

Bürokrasinin kalbi ankara hostes açısından özellikle fuar ve kongreler düşünüldüğünde oldukça isabetli bir şehrimizdir. Ankara’da hostesler Ato Congressium fuar merkezi Atatürk Kültür Merkezi fuar alanı ve Hilton Oteli Mövenpick Otel ve diğer otellerdeki organizasyonlarda çalışırlar. Bu yerlerde fuar,lansman,kongre ve çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Ankara’da hostesler açılış ve kongrelerde daha sık görev alır.

Ankara’da hostesler her hafta iş bulmakta zorlanırlar.

Ankara’da her yıl standart düzenlenen fuarları şöyle sıralayabiliriz:

1- Ankara Yapı Fuarı

2- Ankara Bina Otomasyon Ebo Fuarı

3- Ankara Elektrik Fuarı

4- Ankara Enerji Kongresi

5- Ankara Sodex Isıtma Soğutma Teknolojileri Fuarı

Ankara fuarlar açısından İstanbul ve İzmir kadar hinterlandı yüksek bir şehir değildir. Başkent olmasına rağmen bu şehrimizde çoğunukla kongreler düzenlenir. Bürokrasik içerik hosteslerin genellikle protokolün de iştirak ettiği toplantı kongre ve ülke gündemini ilgilendiren organizasyonlarda görev almalarını sağlamıştır.

Ankara’da Gazi Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi,Hacettepe Üniversitesi Başkent ve Ankara Üniversitesi gibi okullarda eğitim gören bayanlar Ankara’daki ajanslara başvurular yaparak fuarlarda servis ve stand hostesliği yada karşılama organizasyonlarında tercuman hosteslik veyahut kongre seminer açılış ve panellerde stand hostesliği yapmaktadır.

Ankara fuar hostesi diyince aklımıza Ato Congressium ve Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen fuarlarda 10:00-19:00 saatleri arasında görev alan kişiler gelir.

Ankara stand hostesi diyince aklımıza bu şehirdeki kongre lansman ve açılışlarda karşılama yaparak gelen konukları uğurlayan bayanlar gelir.

Ankara manken diyince aklımıza bu şehirdeki defile organizasyonlarında katalog ve internet sitesi çekimlerinde modellik yaparak marka değerine katkıda bulunan bayanlar gelir.

ankara-fuar-hostesi ankara-manken

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi