AYSAF FUARI11-14 Kasım 2015 Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı

Ayakkabı yan sanayi sektörünün ülkemizdeki küresel vitrini AYSAF’ı 54. kez düzenliyoruz. Yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz fuar, yan sanayi üreticilerini ulusal ve global ölçekte faaliyet gösteren alıcı kuruluşlarla buluşturuyor. Böylelikle yıllık %20-25 oranında ihracat artış hızı yakalayan sektöre fuar çok önemli bir katkı sağlıyor…

İş ortaklarımız AYSAD ve TASEV ile birlikte fuarın başarısına yönelik yaptığımız müşterek çalışmaların ayakkabı yan sanayi endüstrisine büyük destek sağladığını görmek bizler açısından mutluluk verici.

Geçtiğimiz yıl ayakkabı aksamı dahil olmak üzere 2013’e göre değer bazında %25 civarında ihracat artışı kaydeden sektör tüm yeniliklerini fuarda yurt içi ve yurt dışından gelen alıcılara sunuyor.

Amacımız ayakkabı yan sanayi endüstrisinin kilometre taşı olan AYSAF’ta bu alandaki tasarım ve teknolojideki gelişiminde tüm dünyaya teşhir edilmesini sağlamak.

AYSAF’ın ziyaretçi çalışmalarını sektörün hedef ve amaçlarına paralel olarak Kuzey Afrika, Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Amerika ve Rusya’da sürdürüyoruz. Tanıtım ve pazarlama koordinasyonumuza uygun olarak ilgili oda, birlik ve derneklerle iletişim halindeyiz. Bulunduğu lokasyon itibariyle ticaret yollarının kesiştiği ülkemiz, bu avantajını daha iyi kullanarak ayakkabı yan sanayi sektörünün iş hacmini artıracak politikalar üzerinde daha çok durmalıdır. Bu kulvarda yapılan yenilikler sektörde kaldıraç etkisi yaratacaktır.

Aysaf fuarında her yıl fuar hostesi fuar catering fuar mankeni konularında bir çok ajans hizmet vermektedir.

fuar hostesi  izmir hostes ankara hostes

© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi