Cnr Fuar Hostesicnr-fuar-hostesi-pano

Fuar hosteslerinin en çok ilgi gösterdikleri fuar merkezi olan cnr expo toplam 8 salondan oluşmaktadır.160.000 m2 alan üzerine kurulu olan cnr fuar merkezinde her yıl aymod,evtekstili,altın,müsiad,anne bebek,emlak,gibi bir çok prestijli fuar düzenlenmektedir.Bu yüzden her yıl yüzlerce fuar hostesi bu fuar merkezinde servis yaparak yada standda durarak veyahut tercüme yaparak çalışmaktadır.

1- Cnr fuar hosteslerinin ulaşımı

Cnr fuar merkezine en kısa ulaşım havalimanı metrosu ile sağlanır.Fuar hostesleri Aksaray ile Havalimanı arasındaki herhangi bir duraktan kolaylıkla cnr expo fuar merkezine varabilirler.Eğer ikamet ettikleri lokasyon metro güzergahına yakın değilse metrobüs yada tramvay kullanıp bağlantı noktalarındaki duraklardan kolayca ulaşabilirler.Havalimanı metrosunun son durağı olan havalimanı noktasından önceki durakta inmeleri yeterli olacaktır.Bu durağın adı istanbul fuar merkezi dünya ticrate merkezi şeklinde anons edilir.

2 – Cnr fuar hostesi fiyatları – ücretleri

Cnr expo fuar merkezinde düzenlenen fuarlar istanbul’da düzenlenen diğer fuaarlara göre daha ışıltılı olduğu için cnr fuar hostesleri yüksek ücret ve fiyatlarla çalışırlar.Örneğin altın yani jewelry show fuarında hosteslere günlük 200 TL gibi fiyatlarla ödeme yapılır.Cnr fuarları daha prestijli ve daha kaliteli ziyaretcilerle görücüye çıktığından diğer fuar merkezlerine göre hep bir adım daha öndedir.Bunda İstanbul’da yapılan ilk fuar merkezi oluşunun payı hayli yüksektir.

3 – Cnr fuar merkezinde toplam çalışan hostes sayısı

Cnr expo fuar merkezinde düzenlenen aymod fuarında edindiğimiz bilgilere göre rakamlar kesin olmamakla birlikte geçen yıl 260 hostes çalışmıştır.Bu hosteslerin büyük bir kısmı ayak modelliği yapsa da cnr fuar hostesleri açısından çabuk ve sürekli iş bulabilecekleri bir mecradır.

4 – Cnr fuar hostesleri için aranan kriterler

Cnr fuar merkezinde çalışacak hosteslerin diğer hosteslere nazaran daha görselliği yüksek kişiler olduğunu söylememiz mümkündür.Bu fuar merkezindeki alandan yer kiralayan firmalar kendilerini temsil eden hosteslerin daha çok dikkat çeken bayanlardan seçilmesini arzu eder.Cnr fuar hostesleri daha uzun boylu ve görsel olarak daha başarılı kişilerdir diyebiliriz.

5 – Cnr fuar hostesi çalışma süresi

Bu fuar merkezinde çalışma saatleri de hayli elverişlidir.Normalde diğer fuar merkezlerinde 19:00 hatta 20:00 gibi biten fuarlar varken cnr fuarları çoğunlukla 18:00 gibi kapanır.Dolayısıyla deneyimli fuar hostesleri çalıştıkları ajanslara genelde cnr expo fuar merkezinde çalışmak istediklerini söylerler.

Cnr fuar merkezinde Eylül ayında başlayan fuar sezonu hazirana kadar aralıksız devam ettiğinden üniversite okuyan bir bayan okulun açık olduğu süre zarfında buradda çalışarak giderlerini karşılayacağı oranda para kazanabilir.

cnr fuar hostesi 543

Anlattıklarımın size cnr fuar hostesleri hakkında bilgi verdiğini düşünüyor Cnr fuar hostesleri ile yaptığımız bir çalışma görseli ile bu yazımı da noktalıyorum..Majeste Ajans hepinize iyi haftalar diler.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi