DERİ FUARI3-5 Kasım 2015 Deri Fuarı

İstanbul Deri Fuarı, ticari değerinin yanında, dünya trendlerini yakalamak, modern üretim ve pazarlama teknikleri ile standartları yükseltiyor.Saraciyelik, çantalık, ayakkabılık deri üreticileri en yeni ürünlerini ve en son teknolojilerini katılımcı ve ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. İDF 2014 dünya moda devlerini İstanbul’da bir araya getirdi.
Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) öncülüğünde ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 9. kez düzenlenen İstanbul Deri Fuarı 18-20 Kasım 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de sektör profesyonellerini buluşturdu.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından gerçekleştirilen fuarın açılışında TÜRDEV Başkanı Ruken Mızraklı; tabakhane, konfeksiyon, ayakkabı,  saraciye, kürk, makine ve kimyasal tedarikçileri dahil, sektöre emeği geçen tüm iş kollarını çeşitli aktivitelerle bir araya getiren ve birleştirici yapısı ile öne çıkan İDF 2014’ün; içinde barındırdığı etkinliklerle geleneksel bir “fuar” görüntüsünden çok, deriye dair her şeyin bir arada görülebildiği, derinin sanatla, tasarımla, yaratıcılıkla buluştuğu bir “Deri Festivali” niteliğini taşıdığını belirtti.

35 ülkeden 368 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla dört salon ve 35.000m2 kapalı alanda gerçekleşen İDF 2014, yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonellerinin buluşma noktası oldu. Yurtdışından 74 ülkeden ve yurtiçinden 44 şehirden toplam 15.093 profesyonelin ziyaret ettiği İDF 2014 Fuarında BAE, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İspanya, İran, İtalya, Japonya, Kore, Rusya, Tataristan ve Ukrayna’dan toplam 111 firma yetkilisi alım heyeti organizasyonu kapsamında ağırlandı. IDF 2014, 10 farklı ülkeden toplam 30  uluslararası moda editorü tarafından takip edildi.  

Özel faturalı ihracat ve turistik amaçla ülkemizi ziyaret edenlerin yaptığı satın alımlarla birlikte 4.5 milyar doların üzerinde bir ihracat hacmini temsil eden Türk Deri Sektörü için İDF 2014; firmaların yeni iş bağlantıları kurması, var olan bağlantılarını güçlendirmesi için ağırladığı nitelikli yurtdışı alıcılarla, eşsiz bir ticaret platformu oldu.

Ayrıca İstanbul Deri Fuarında her yıl fuar hostesi fuar catering fuar mankeni konularında bir çok ajans hizmet vermektedir.

fuar hostesi  izmir hostes ankara hostes

 

© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi