Düğün Hostesidugun-hostesi

Düğün Kına Gecesi Nikah Hostesi

Dünya evine girecek çiftler için nişan,kına gecesi,evlilik ve düğün organizasyonu,nikah töreni ömürlerinde bir defa yapcakları bir eylem olduğundan bu organizasyon ve törenlerin görkemli,şık ve sorunsuz geçmesini isterler. Bu konuda hizmet aldıkları yerlerden de aynı titizlik ve hassasiyeti beklerler.
– Öncelikle düğün için gün belirleyen çiftler düğün organizasyonu için,salon yada kır düğünü yapacaklarsa etkinlik alanını kiralarlar. Düğün organizasyonu içeriğinde ses sistemi tedariği,müzik grubu temini,masa süsleme ve yemek gibi hizmetleri bulundurur.

– Düğün organizasyonu için düğün sahipleri yada organizasyon firmaları düğüne gelen konuklarının kayıtlarını tutmak,onları karşılamak ve onlara hoşgeldiniz demeleri için ajanslardan hostes de temin ederler.Bu hosteslere düğün hostesi denir.Genellikle karşılama hostesi konseptinin dışına çıkmazlar.

dugun-hostesi-2

– Sadece düğünde değil kına gecesinde de hostesler görev yapabilir.Yöresel kostümler giyen hostesler kına gecesi boyunca gelin ve arkadaşlarının yanında figür olarak bulunurlar.Bu hosteslere de kına gecesi organizasyonu hostesi denir.

dugun-hostesi

– Bazen çiftler düğün yerine nikah töreni de yapabilirler.Bu törenlerde de yine hostesler görev alır.

dugun karsilama hostesi

– Düğün,nişan,nikah töreni ve kına gecesi organizasyonlarında hostesler maksimum 4 saat çalışırlar.

dugun-hostesi-3

– Düğün hostesi fiyatları hostesin yapacağı işlere göre artmaktadır.Sadece karşılama yapacaksa nomal hostes fiyatı ile çalışır.Ama bazen düğün hostesleri düğüne gelecek konukları masalara yönlendirebilmektedir.

kina-gecesi-hostes

– Yazıma 3 adet düğün karşılama hostesi,1 adet kına gecesi organizasyonu hostesi görseli ile son veriyor hepinize iyi haftalar diliyorum.

izmir hostes  ankara hostes   fuar hostesi

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi