EMLAK FUARI4-8 Kasım 2015 Emlak  Fuarı

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek Emlak Fuarı‘nda görücüye çıkaracak.

Son dönemde hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründen firmalar, konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini, konut ve işmerkezlerini, cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile EMLAK 2015’te sergileyecekler. Uygun faiz oranlarının finans kuruluşlarınca sunuluyor olması, mütekabiliyet yasası ve konut satın alan yabancıların oturma izin sürelerinin artırılması konusunda atılan adımlar, görece diğer yatırım araçlarına göre gayrimenkul piyasasının sunduğu avantajlar, KDV artışına tabi olmadan yatırım yapabilme fırsatının devam ediyor olması gibi konjonktürün getirdiği olumlu gelişmeler doğrultusunda birçok bireysel ve kurumsal yatırımcının EMLAK 2015’e ilgisi yüksek olacak.

Fuarın ileriki yıllarda Türk gayrimenkul sektörünün “uluslararası vitrini” olması için bugünden başlayan bir çalışma içerisindeyiz. Uzun soluklu bir yaklaşım ile EMLAK – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı‘nın, dünya gayrimenkul sektörü profesyonellerinin global arenada bir başka buluşma noktası olmasını sağlayacağız.

AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Almanya, Avusturya, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülkeden ziyaretçinin beklendiği EMLAK 2015, sektörün uluslararası pazarlama, tanıtım deneyimi elde etmesinde de önemli bir rol oynayacak.

Emlak fuarında her yıl fuar hostesi fuar catering fuar mankeni konularında bir çok ajans hizmet vermektedir.

fuar hostesi  izmir hostes ankara hostes

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi