Fuar Ajansıfuar-ajansi-nedir

Fuar Ajansı Nedir ?

Fuar katılımcısı olan firmaların fuar ihtiyaçlarını çözmek için hostes ve manken temini yada catering konularında hizmet veren yerlere fuar ajansı denir.Fuar ajansları fuar koordinatörü,supervisör,catering elemanı,cast direktörü gibi departmanları içerir.Fuar koordinatörü ajansın fuar alanında verdiği tüm hizmetleri denetler.
Catering elemanı ise standdaki catering servis işleyişinden sorumludur.

Süpervisör genelde birden fazla hostes çalıştığında sahada yer alarak mola sürelerini ayarlayarak hizmetin sorunsuz ilerlemesini sağlar.

Cast direktörü ise ajansa fuarda çalışacak hostesleri mülakat yaparak bulur.

Fuar AJansı Majete Ajans

Fuar ajansı ofisleri fuar alanlarına yakın yerlerdedir.Çünkü lojistik konusunda bu durum ajansa bir avantaj getirir.Mesela Cnr fuar meerkezi Yeşilköy’de olduğundan Bakırköy ve çevresindeki bir ofis oldukça fayda sağlamaktadır.Çalışma sistemleri firmanın talebiyle başlar.

fuar ajansi  istanbul

Firma katılacağı fuarı,ihtiyaçları ve hassas olduğu konuları ajansla paylaşır.Ajans telefonda yada mail ortamında firmaya bu konudaki görüş ve önerilerini aktarır.Genellikle mail ortamında sunumlar hazırlayarak ajanslar iyi bir hizmet vermeyi amaç edinir.Tüm konularda anlaştıktan sonra ajans ile firma arasında fuar bazlı bir hizmet alım sözleşmesi imzalanır.

Fuar ajansları fuar katılımcısı firmalara,fuar catering,servis hostesi,stand hostesi,fuar mankeni,danscı,sunucu,hizmetleri temin ederler.

fuar ajansi majeste ajans

Fuar ajansları porföylerinde hostes,tercuman ve mankenleri bulundurur.Ve bu portföylerini aylık periyotlarla güncellemek zorundadırlar.Çünkü özellikle üniversite öğrencilerinden oluşan hosteslerin sınav programları firmalara sunabilecekleri müsaitlik durumlarını etkilemektedir.

fuar-ajans-hostes-setkart

Profesyönel bir fuar ajansı portföyündeki tüm hostes,manken ve tercumanların setkartlarını yapmaktadır.İyi bir setkart örneğini yukarıda siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.Tüm firmalara hayırlı fuarlar tüm okurlarımıza iyi haftalar diliyoruz.

izmir hostes  ankara hostes  

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi