Fuar Catering Fiyatlarıfuar-catering-fiyatlari

Fuar Catering Fiyatları

Menüler halinde sunulan fuar catering hizmetinde ajanslar paketler oluşturmuştur.Bu paketler standın büyüklüğüne masa sayısına göre değişen fiyatlarla belirlenmiştir. Fuar catering fiyatları günlük tekliflerle fuar katılımcısı firmalara sunulur. Fuar catering fiyatlarında belirleyici olan sadece standın büyüklüğü değildir.

-Fuar catering fiyatlarında firmanın talebi doğrultusunda sunum materyali tercihleri de fiyatları değişitirir. Bazı firmalar mutfaklarına su transferi sağlayıp banko evye kurdurarak içeceklerini cam bardak ve fincanlarda talep edebilirler. Bu durumda fuar catering hizmeti fiyatı artar.

– Fuar katılımcısı olan firmalar fuar  catering hizmeti için günlük  ortalama 300 TL ile 600 TL arasında fiyatlar öderler. Bu hizmeti alacakları ajansı seçerken ajanstan vergi levhası gıda üretim belgesi alana gelecek içecek markalarını talep ederler.

fuar-catering-fiyatlari-1

– Fuar catering hizmetinde talep edilen servis hostesi sayısı da fiyatın artmasını sağlar. Genelde çok masası olan fuar firmaları çok fazla sayıda servis hostesi talep eder.

– Fuar catering hizmeti içinde bazen fuar kokteyl menüleri de olur. Kokteyl menüsü talep eden firmalar fuar catering hizmeti için daha fazla günlük ücret öderler.

fuar-catering-fiyatlari-2

– Fuar catering hizmetinde fiyatı etkileyen bir diğer detay da lokasyondur. Cnr fuar merkezinde düzenlenen fuarlardaki catering hizmeti Tüyap fuar merkezinde düzenlenen fuarlarda talep edilecek catering hizmetinden fiyat olarak daha ekonomiktir.

– Fuar catering hizmeti talep eden firma ajanslardan bu hizmeti paketler halinde ister. Firmanın fuardan beklentisine standının büyüklüğüne göre uygun paketi seçerek sözleşme sürecine geçerler. Fuar catering hizmeti alan firmalar sözleşme imzaladıktan sonra fuar boyunca anlaşılan toplam bütcenin bir kısmını kaporo olarak ajansa öder.

– Fuar catering menü ve paketleri içinde ulaşım,hostes,unlu mamüller,içecekler,sebil ve otomat kiralama giderleri bulunur. Bu hizmetin ajanslara ortalama maliyeti günlük 200 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Ajanslar fuar alanındaki içme suyunu ve hosteslerin yemek giderini fiyata genellikle dahil etmezler. Bu giderleri fuar firmaları karşılar.

izmir fuar catering  ankara fuar catering   fuar catering

 

İlk yorum


Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi