Fuar Catering Hakkında Bilmeniz Gerekenlerfuar-catering-yemek-icecek-ajans-hostes-7

Catering restoranlar, fuarlar, oteller, gala ve sergi açılışları, hava yolu şirketleri,  özel toplantılar ve konserler gibi hayatımızın neredeyse her noktasında karşımıza çıkan hizmet modelidir. Peki bu hizmet hakkında gerçekten ne biliyorsunuz? Bu yazımızda sizlere catering nedir? Doğru catering hizmeti nasıl olmalıdır? Fuar catering hizmetinde hostes seçiminin önemi gibi konularda rehberlik edeceğiz. Keyifli okumalar!

 

# 1 Yemekler

Birçok kolu ve yardımcı enstrümanı olan catering hizmeti aslında temel olarak yemektir diyebiliriz. Türk insanı olarak damak tadımıza düşkün bir milletiz. Yediklerimizin taze, leziz ve sağlıklı hijyen koşulları içerisinde yapıldığını ve hizmete hazırlayan kişilerin buna sadık kalacaklarından emin olmalıyız. Ne kadar güzel ve dekoratif zevklerle bezenerek servis edilmiş olursa olsun ikram edilen ürünlerin nasıl yapıldığını bilmelisiniz.

#2 Catering Kalite Belgeleri

Yukarıda bahsettiğimiz gibi catering hizmetinde sağlık ve beslenme koşulları oldukça önemli. ISO ve kalite belgelerine sahip bir hizmet almanız sizin lehinize olacaktır.

fuar-catering-ajans-yemek-icecek-2

#3 Detaylar

Sektörün önde gelen kişileri ile güçlü ilişkiler kurmayı planlıyorsanız detaylara önem vermeniz gerekir.

#4 Hostes Hizmetleri

Catering hizmeti sadece iyi hazırlanmış bir menü demek değildir. Fuar catering servisi yapan hosteslerin nezaket kurallarına uygun davranışları göz ardı edilemeyecek bir husustur. Misafirlerinizle kurulan iyi iletişim ve memnuniyet sizlere her zaman artı değer katar.

fuar-catering-yemek-1

#5 Esneklik ve Yaratıcılık

Biraz önce ne kadar farklı sektör çevrelerinde catering hizmeti sunulabildiğinden bahsetmiştik. Böyle bir hizmete ulaşabilmeniz için oldukça yaratıcı bir ekip ile çalışmanız gerekecektir.

fuar-catering-yemek-icecek

Ekipman

Özellikle yılda sadece birkaç defa fuarda yer alındığı düşünülürse, catering hizmetinde doğru ekipman kullanımı, görsel yapılandırma ve renk tercihleri oldukça önemlidir. Misafirlerinizde bırakmak istediğiniz izlenimi yaratmak için catering hizmeti aldığınız firma ile görüşmeli ve buna uygun bir planlama yapılması yararlı olacaktır.

fuar-catering-yemek-icecek-3

Doğru hizmet için doğru firmayı bulmalı ve isteklerinizi tam olarak belirtmelisiniz. Catering, fuar, hostes ve karşılama hizmetlerinde sektörel deneyimimizden yararlanmak için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun ve doğru hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

fuar-catering-yemek-icecek-2

 

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi