Fuar Catering Nedir ?fuar-catering

Fuar Catering Nedir ?

Fuar firmalarının standlarına gelen konukları ağırlamak için ajanslardan temin ettikleri içeriğinde atıştırmalıkların,kanepelerin,kurabiyelerin ara sıcakların soğuk ve sıcak içeceklerin bulunduğu hizmete fuar catering denir.

-Firmalar katıldıkları fuarlarda çok yüksek hacimde ihracat yapacakları yabancı şirketlerle bağlantılar kurabilmektedir.Bu bağlantılar sözkonusuyken firmalar standlarındaki yiyecek ve içecek servisinin eksiksiz olmasını isterler.Durum böyle olunca firmalar fuar ajanslarından içeriğinde servis hosteslerinin de bulunduğu fuar catering paketlerini belirli bütceler karşılığında tedarik ederler.

fuar-catering-234

Servis hostesi belirtilmeyen catering paketlerinde bütceye dahil olarak düşünülebilir.Firmanın standının metrekaresine fuardan beklentisine göre talep edeceği paket değişir.Fuar catering hizmeti bünyesinde genellikle çok sayıda servis hostesi yer alır.

-Büyük ölcekli ve büyük standlı firmalar fuarın son günü catering hizmetine ek olarak kokteyl menüsü de satın alabilmektedir.4 günlük bir fuıar için standart bir fuar catering paketinin ücreti:1500 ile 2000 TL arasında değişmektedir.

fuar-caatering-235

-Fuar Catering Paketlerinde su sebili,mini buzdolabı,çay kahve otomatı,porselen tabak ve bardaklar,servis hostesleri,temizlik aparatları,soğuk içecekler (kola meşrubat meyve suyu),sıcak içecekler(çay,kahve,kapuccino) atıştırmalıklar(tatlı tuzlu kurabiyeler,kanepeler) mini sandviçler,ekler pötifür ve tartaletler yer almaktadır.

fuar-catering-567

Fuar catering konusunda umarım bu yazım ile sizleri biraz olsun aydınlatabilmişimdir.Fuar catering ihtiyaçlarınızda ajansımızl irtibata geçmek isterseniz iletişim sayfamızdan teklif isteyebilirsiniz.

 fuar catering

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi