Fuar Hostes Ajansıfuar-hostes-ajansi

Fuar Hostes Ajansı

Cnr fuar merkezinde,Tüyap fuar ve kongre merkezinde,Lütfi Kırdar fuar merkezinde Feshane ve Haliç Kongre Merkezinde her yıl bir çom sektörde yüzlerce fuar düzenlenmektedir. Yapı fuarı,otomobil fuarı,gelinlik fuarı,pencere fuarı,ambalaj fuarı mobilya fuarı bunlardan sadece birkaçıdır.Durum böyle olunca fuar alanlarında firmaların bir çok ihtiyaçı sözkonusu olmaktadır.
– Fuara katılan firmalar standlarına kendi şirketlerinden tüm personelleri getiremediklerinden dolayı fuar yoğunluğunda ekstra personele ihtiyaç duymaktadırlar. Bu esktra personelleri fuar hostes ajanslarından temin ettikleri kişilerden seçelerler.

– Fuara katılan firmalar bazen sadece ikram için servis hostesi bazen hem servis hem stand hostesi bazen ise hem servis hem stand hem tercuman hostes alırlar.

– Firmanın fuar kadrosunda yabancı dil bilen personeli yoksa ajanslardan tercuman hostes temin eder. Fuarlarda en çok İngilizce arapça yada rusça bilen hostesler rağbet görür.

– Fuar hostes ajansları fuar alanlarına yakın lokasyonlarda ofisler kiralarlar. Firmalar fuara giderken yada gelirken bu ajanslara uğramak durumunda kalabilirler. Çünkü seçtiği hostesle mülakat yapmak isteyebilirler.

– Fuar hostes ajansları firmanın talebine göre temin edeceği hosteslerin kıyafet giderini ulaşımını sigortasını ve yemeğini ödeyebilir. Genellikle ulaşım ve kıyafet gideri ajansa yemek ve diğer giderler fuar firmasına aittir.

fuar-hostes-ajansi-1
– Fuar firmaları en çok servis hostesi sonra sırasıyla tercuman hostes en az da stand hostesi temin ederler.

– Ajanslardan stand hostesi temin edenn firmalar genellikle prestijli markalaşma yolunda giden kurumsal firmalardır. Stand desklerinde dikkat ve ilgi çeken görselliği yüksek bayanları görevlendirilirler.

fuar-hostes-ajansi-2

-Firmanın fuar standının büyüklüğü temin edeceği hostes sayısını belirler. Majeste Ajans olarak bugüne dek 10 hostes temin ettiğimiz fuar firmaları bile oldu.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi