Stand Hostesi Günlük Ücretstand-hostesi-gunluk-ucret

Stand Hostesi Günlük Ücret

Stand hosteslerinin aldığı günlük ücretler çalıştıkları işe, bu işin saatlerine, işi yaptıkları şirketin büyüklüğüne ve bu şirketin beklentisine göre değişir. Lakin ajanslar stand hosteslerinin günlük ücretlendirmesini belirlerken birkaç farklı parametreyi gözönünde bulundururlar. Hostesin fiziksel donanımı,eğitim durumu ve yabancı dil bilgisi genel olarak ajansın karar vermesinde etkin rol oynar.

Daha fazla

Ankara Hostes Çalışma Alanlarıankara-hostes

Bürokrasinin kalbi ankara hostes açısından özellikle fuar ve kongreler düşünüldüğünde oldukça isabetli bir şehrimizdir. Ankara’da hostesler Ato Congressium fuar merkezi Atatürk Kültür Merkezi fuar alanı ve Hilton Oteli Mövenpick Otel ve diğer otellerdeki organizasyonlarda çalışırlar. Bu yerlerde fuar,lansman,kongre ve çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Daha fazla

İzmir Fuar Hostesi Çalışma Alanlarıizmir-hostes-calisma-alanlari

Güzelliğiyle ve temiz havasıyla ünlü izmir hostes açısından çalışmaya hayli müsait bir şehrimizdir. İzmir’de hostesler Efes Oteli, Hilton Oteli, Anemon Hoteli gibi lokasyonlarda yapılan organizasyon kongre seminer konferans ve lansmanlarda, Kipa Market, Migros, Carrefour, Pehlivanoğlu gibi market ve süpermarketlerdeki tadım tattırım tanıtım organizasyonlarında, Egepark Avm, Optimum Avm, Forum Bornova Avm, Agora Avm, gibi alışverişmerkezlerindeki stand aktivitelerinde çalışırlar.

Daha fazla

Fuar Hostesinin Çalışma Saatleri Nasıldır ve Kaç Saat Çalışırfuar-hostesi-calisma-saatleri

Fuar hostesi çalışma saatlerini belirleyen ana unsur fuarın içeriğidir. Fuarın adı ve ilgilendirdiği sektör burada çalışan hosteslerin işe başlama ve çıkış saatini doğrudan etkiler. Çalışma satleri neden önemlidir peki? Çünkü fuar hostesleri genellikle lise yada üniversitede eğitim gören kişiler olduğundan işin saatlerinin okul programları ile çakışmamasına özen gösterirler.

Daha fazla

İnegöl Fuar Hostes Mankeninegol-hostes-fuar-manken

İnegöl Marmara Bölgesi’ndde yer alan Bursa ilimizin şirin ama ticari hinterlandı yüksek bir ilçesidir. Bu ilçenin ticaret hacminin bu denli yüksek olmasının sebebi mobilya sektörüne yapılan yatırımlardan ileri gelmektedir. İnegöl’deki mobilya firmaları dünyanın 27 ülkesine ihracat yapmakta ayrıca iç piyasada bir çok büyük mobilya markasına tedarik sağlamaktadır. Bu firmalar mobilya konusundaki başarılarını İnegöl Mobilya fuarına katılarak taçlandırmışlardır.

Daha fazla

Kıbrıs Hostes Manken Ajansı Fiyatlarıkibris-hostes-ajansi

Bugünkü yazımızda size Kıbrıs’taki organizasyonlardan ve bu organizasyonlarda hostesler hangi görevleri yapar bunlardan bahsetmek istiyorum. Kıbrıs firmaların kendi personellerine yeni bilgileri içeren seminerler vermeleri için tam bir cennettir. Yavru vatan Kıbrıs’ta çünkü sayısız otel bulunmaktadır. Özellikle Magosa Girne ve Lefkoşe’de görev yapan Kıbrıs Hostesleri buradaki 5 yıldızlı otellerin çoğunda görev almıştır.

Daha fazla

Fuar Catering Menülerifuar-catering-menuleri

Ajans olarak fuar katılımcısı olan müşterilerimize prestij ve marka değerlerini üst düzey tutmaları için onların standlarında zengin yiyecek içecek menülerimiz farklı tat ve lezzetlerdeki içeceklerimizle keyifle tüketecekleri bir fuar catering hizmeti sunuyoruz. Fuar alanında alınacak catering hizmetinde servis hizmetini yönetecek personeller de en az gelen yiyecek ve içecekler kadar kıymetlidir.

Daha fazla

Fuar Tercuman Rehber Mihmandar Fiyatlarıfuar-tercuman-mihmandar-rehber

Firmanızın yabancı müşterileri için rehber host ve hostes ihtiyacınız mı var? O zaman bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Tercümanlık hizmeti göründüğünden çok daha karmaşık ve ciddiye alınması gereken bir iş diyebiliriz, özellikle firmanızda ingilizce bilen bir elemanınız yoksa. İsteklerinizi ve sorularınızı düzgün açıklayamayan, bunları size düzgün bir iletişim kanalıyla iletemeyen bir tercümanın firmanıza verebileceği hasarı düşünebiliyor musunuz?

Daha fazla

Tablet Laptop ipad Kiralamatablet-laptop-ipad-kiralama

Katıldığınız seminer ve konferanslarda notlar almanızı ve düzenlediğiniz bayi toplantısı lansman, fuar, kongre ve açılış organizasyonlarında ekibinizin data girmesini sağlamak amacıyla işlerinizi kolaylaştıracak laptop ve tabletlerle sizlere lokal dönemsel çözümler sunuyoruz. Laptop,tablet ve İpad kiralama hizmetimizle birkaç günlük organizasyonunuzda personel sayınız kadar bir kereye mahsuz kullanacağınız bu ürünleri satın almanıza artık gerek yok.

Daha fazla

Fuar Hostesi Kıyafet Kombinlerifuar-hostesi-kiyafet-kombinleri

Fuar hostesleri katıldıkları fuarlarda fuara ve firma taleplerine göre çeşitli kıyafet kombinleri giymektedirler. Bu kıyafetleri bazen standlarında görev yaptıkları şirketler bazen ajanslar bazen de kendileri temin eder. Kendileri de bazen gardroplarında fuar için ayrı lansman için ayrı organizasyona göre kombinler bulundururlar. Fuar hostesleri bu kombinleri hazırlarken bazen profesonel bir modacı veya terziden destek alabilirler. Bu projenin ışıltısına ve işin bütcesine göre değişiklik arzetmekte olan bir merhaledir.

Daha fazla

Fuar Catering Hakkında Bilmeniz Gerekenlerfuar-catering-yemek-icecek-ajans-hostes-7

Catering restoranlar, fuarlar, oteller, gala ve sergi açılışları, hava yolu şirketleri,  özel toplantılar ve konserler gibi hayatımızın neredeyse her noktasında karşımıza çıkan hizmet modelidir. Peki bu hizmet hakkında gerçekten ne biliyorsunuz? Bu yazımızda sizlere catering nedir? Doğru catering hizmeti nasıl olmalıdır? Fuar catering hizmetinde hostes seçiminin önemi gibi konularda rehberlik edeceğiz. Keyifli okumalar!

Daha fazla

Kongre Seminer Panel Konferans Hostesikongre-seminer-panel-konferans-hostesi

Her yıl İstanbul İzmir Ve Ankara’daki otellerde yüzlerce kongre, seminer, panel ve konferans düzenlenmektedir. Bu organizasyonların tamamında organizatörlerin veya şirketlerin ses sistemi, sahne kurulumu, ışık sistemleri, sinevizyoni barkovizyon, videowall, tablet laptop kiralama ve hostes temini gibi hizmet ihtiyaçları sözkonusu olmaktadır. Bu yazımızda hostes hizmetini seminer,panel, konferans ve kongre düzeylerinde inceleyeceğiz.

Daha fazla

Majeste Ajans Havacılık Fuarı Rehberi Burada!Majeste Ajans Havacılık Fuarı Rehberi Burada!

Dünyanın en büyük havalimanı ünvanını taşıyacak olan İstanbul’un 3. havalimanının  ilk etabı 2018 yılında sona ermesi planlanırken, havacılık sektöründeki rekabetçi ve inovatif fikirler Türkiye’yi dünyada “yıldızı parlayan” bir ülke konumuna getirdi.

Sivil ve askeri havacılık, özel sektörün desteği ile hızla büyümeye devam ederken dış alıma olan bağımlılığı gittikçe azalıyor. Üretimin yerelleştiği sektörde yazılımsal ilerlemeler de mevcut. Sektörün üreticileri ile tüketicilerini bir araya getiren ve yeni iş ortaklıkları kurmaları için geniş network imkanları sunan havacılık fuarları her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça ilgi çekici. Ticari ilişkilerin yoğun olarak paylaşıldığı, eğitimlerin verildiği ve sektöre dair son gelişmelerin yer aldığı havacılık sektörü fuarlarında kısa bir gezintiye çıkalım.

2016 Havacılık Fuarları

İFTE Havacılık Eğitim Fuarı  bu yıl yoğun ilgi ile karşılaştı. Özel uçuş okullarının yanı sıra sivil havacılık bölümü olan yükseköğretim kurumları, uçuş simülatörü üreten firmalar, havacılığa yönelik mesleki eğitim veren dil okulları, yetkili sağlık kuruluşları, dernekler ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı katılımıyla gerçekleşen fuar, sektörün önde gelenlerini bir araya getirdi.

 

İstanbul Air Show 6 Ekim’de başladı ve 9 Ekim Pazar gününe kadar sürecek. Fuar, sivil uçak ve helikopterler, uçak motoru, seyrüsefer, uçuş kontrol, bakım onarım ekipmanları, havaalanı ve terminal sistemleri ürünlerinin tanıtımını yapıyor. Fuarda ayrıca THY Teknik tarafından 6 ve 8 Ekim tarihlerinde “Milli Havacılık Sanayi Toplantısı” düzenlenecektir. Etkinlik programına http://www.istanbulairshow.com/tr/hakkinda/etkinlik-programi adresinden ulaşabilirsiniz.

kapadokya-edu-tr

FLYTECH 2016 1. Havacılık Fuarı 20-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuar lokasyonu ise Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezi olarak belirlendi. Uluslararası ticari ve sosyokültürel ilişkilerin kurulacağı fuar geniş ürün grubu, tecrübeli katılımcı profili ve havacılık sektörü yöneticilerinin ağırlıklı katılımı ile gerçekleşmeye hazırlanıyor.

istanbul-airshow

Fuar İhtiyaçları

Türk havacılık endüstrisi, gelişen ekonomileri kadar hızlı ve aktif bir fuar anlayışına sahip. Majeste Ajans olarak Bakırköy’deki merkez ofisiyle İstanbul’daki CNR ve TÜYAP gibi fuar merkezleri başta olmak üzere Türkiye’nin fuar sektörüne öncü bir hizmet anlayışı sunuyor. Geniş ürün seçenekleri ile catering ve kokteyl hizmeti sunarak, tecrübeli fuar hostesi ekibi ile havacılık fuarlarına hizmet veriyor.

Yazar: Ayhan Met

havacilik-fuari-hostesi

 

 

 

Ucuz Ekonomik Fuar Catering HizmetiUcuz Ekonomik Fuar Catering Hizmeti

Katılımcısı olduğunuz fuarlarda alacağınız yiyecek içecek tedariğinin tamamına fuar catering hizmeti denir. Fuar catering hizmetini ekonomik bir şekilde temin edebilmeniz için ajansımızı fuardan en az 2 hafta önce talep etmeniz gerekmektedir. Erken rezervasyonlar her zaman ucuz fuar catering hizmeti almanızı sağlar. Erken rezervasyon dışında stand alanınızın uygunluğu yani metrekaresi veya standınızda bulunan masa sayısı da ekonomik fuar catering hizmeti almanızı sağlayacak bir diğer argümandır.

Fuar catering hizmeti ajanslar tarafından paket yada menüler halinde sunulur. Bu menülerde ilk sırayı ekipmanlar oluşturur. Sırasıyla bu menü içeriklerinden bahsedelim sizlere.

1- Fuar Catering Ekipmanları: Su sebili, çay kahve otomatı, kettle, sürahi,porselen tabaklar,cam bardak ve fincanlar, tepsi,çay kazanı ve türk kahvesi makinesinden oluşan ekipman listesine bazen firmanın talebine göre mini buzdolabı da eklenebilir. Alacağınız fuar catering hizmetinde kesinlikle bu ekipmanlar yer almalıdır. Fuar catering fiyatları belirlenirken bu ekipmanlar etkisizdir çünkü zaten her fuar ajansı paketlerine dahil etmek zorundadır. Standart içeriklerdir diyebiliriz.

2- Fuar Catering İçecekleri: Kola,portakal suyu,soda,meyve suyu çeşitleri,çay,neskafe,türk kahvesinden oluşur. Bu içeceklere bazen isteğe göre limonata ve bitki çayları da eklenebilir. Ekonomik ve ucuz fuar catering hizmeti almak istiyorsanız bu menüleri hizmet alacağınız ajansla belirlemenizde fayda vardır. Çünkü bütce ve fiyatları belirleyen kısımlardan biri içecek çeşit ve adetleridir. Ayrıca bu içeceklerin markalarını da sorarsanız ucuz fuar catering hizmeti almışken sağlıksız ürünler tüketmiş olmazsınız.

3- Fuar Catering Yiyecekleri: Fuar catering ajanslarının tamamı catering menü ve paketlerinde tatlı tuzlu kurabiyeler,atıştırmalıklar,kanepeler,tatlı olarak da ekler bulundurmak zorundadırlar. Bu menüye müşteri talebine bağlı olarak börek çeşitleri,mini poğaçalar,aperatifler pötifür ve tartaletler eklenebilir.

2- Fuar Catering Temizlik Malzemeleri: Hizmet aldığınız ajans masaların ve mutfağın temizliği ve hijyeni için firmanıza pratik çözümler sunmak zorundadır. Bir ajansın fuar catering hizmet içeriğinde camsil,ıslak mendil,kağıt havlu peçete ve temizlik bezleri muhakkak olmalıdır. Çünkü catering hizmetini yöneten servis hostesi bayan anlık olarak standdaki temizlik pürüzlerine müdahale etmelidir.

ucuz-fuar-catering-1 ucuz-ekonomik-fuar-catering-hizmeti ucuz-fuar-catering-ajansi ucuz-ekonomik-fuar-catering-fiyatlari

Ekonomik ucuz ve uygun bir fuar catering hizmeti almak istiyorsanız bu yazıyı okuyup karar verebilirsiniz. Majeste Ajans olarak bir sonraki makalemizde görüşmek ümidiyle hepinize iyi haftalar dileriz.

 

 

Hostesin Çalışma Alanları Resimli AnlatımBir Hostesin çalışabileceği alanları 5 farklı kategoride inceleyebiliriz. Ama genel olarak bahsedecek olursak hostesler hava yolu şirketlerinde,fuarlarda,otellerde,kongre salonlarında,sergi saraylarında,kültür merkezlerinde,düğün salonlarında işler projeler yaparlar.

1- Uçuş Hostesliği: Havayolu firmaları filolarını genişlettiklerinden yada sefer sayılarını arttırdıklarından dolayı her yıl hostes alımı yapmaktaadır. Açtıkları sınavları geçen hostes adayı bayanları mülakatlar sonucunda bünyelerine alırlar. Bu kişilere uçuş yada uçak hostesi denir.

Uçuş Hostesliği – Örnek Resim

ucus-hostesi

2- Fuar Hostesliği: Firmalar ticaret hacimlerini arttırmak için bulundukları sektöre göre fuarlara katılırlar. Bu fuarlarda dil bilen yada içecek servisi yapan fuar hostesleri ile çalışırlar. Fuarlarda içecek ikramı yapan kişilere servis hostesi katalog dağıtan kişilere ise stand hostesi denir. Bazı firmalar dikkat çekmek ve prestijlerini göstermek adına görselliği daha çok ön planda olan hosteslerle yani fuar mankenleri ile çalışırlar.

Fuar Hostesliği – Örnek Resim

fuar-hostesligi

3- Kongre Hostesliği: Birçok otel üstdüzey katılımcıları ağırladığı genelde akademik içerikteki kongreye ev sahipliği yapmaktadır. Bu kongrelerde moderatöre mikrofon vermek yada gelen katılımcıları yönlendirmek amacıyla hostesler çalışmaktadır. Bu hosteslere kongre hostesi yada panel hostesi denir. Kongre hostesliği yapmak için en az lise mezunu olmak zorundadır bayanlar.

Kongre Hostesliği – Örnek Resim

kongre-hostesligi

4- Düğün Hostesliği: Düğün sahipleri yani evlenen çiftler yada düğün organizasyonunu yapan firma düğüne gelecek konukların doğru masalara yönlendirilmesi yerleşim planının uygulanması karşılama ve uğurlanması için hostes çalıştırırlar. Bu hosteslere düğün hostesi denir. Bazı düğünler kına gecelerini de içeren programlara sahiptir. Burda görev alan hosteselere ise kına kızı adı verilir.

Düğün Hostesliği – Örnek Resim
dugun-hostesi

Kına Kızı – Örnek Resim

kina-kizi

5- Tanıtım Hostesliği: Markalar bazen otellerde bazen kongre ve sergi saraylarında bazen de fuar merkezlerindeki fuarların son günü tek günlük lansmanlar düzenlerler. Bu lansmanlara yeni bir ürünlerini tanıtmak basına duyurmak yada bir duyuruda bulunmak bir kutlama gerçekleştirmek için ihtiyaç duyarlar. Marka ve firmaların lansmanlarda çalıştırdıkları hosteslere tanıtım hostesi denir.

Tanıtım Hostesi – Örnek Resim

tanitim-hostesi

 

 

Ucuz Ekonomik Stüdyo Katalog Model Fotoğraf ÇekimiUcuz Ekonomik Stüdyo Katalog Model Fotoğraf Çekimi 

— Başta tekstil firmaları olmak üzere, iş dünyasından birçok sektöre mensup  firma markalarının daha geniş kitlelere ulaşması için, katalog ve internet sitesi çekimleri yapmaktayız.Katalog çekimleriniz ve internet sitesi çekimleriniz için geniş model kadromuzla,alanında deneyimli fotoğrafçımız ve yeterli ekipmanı olan stüdyomuzla sizlerin hizmetine sunuyoruz.

— Sizlere fotoğraf çekimi hizmetimizle ilgili detayları paylaşmak istiyorum. Çözüm odaklı çalışan ajansımız, her bütceye uygun ve kaliteli fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır.

1 – Fotoğrafçı : Tüm çalışmalarımızı, moda çekimlerinde tecrübe sahibi olan fotoğrafçımız ile yapmaktayız. Fotoğrafçımızın çektiği fotoğraf örneklerini bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

2- Fotoğraf Stüdyosu : Bakırköy’deki fotoğraf stüdyomuzda aşağıdaki teknik içerikle hizmet vermekteyiz.
* 2 adet 500 W Nice paraflash
* 3 farklı renkte arka plan perdesi
* Manfratto Tripod
* 1 adet 200 W tepe Işığı

3- Model Temini : Kadromuzda bulunan 20 yabancı 40 yerli erkek-bayan model ile çekimini yapacağımız ürünün bedenine ve kimyasına en uygun kişiyi sizler için buluyor yada seçim yapmanız üzere birkaç alternatif şeklinde beğeninize sunuyoruz.

4- Rötüş Hizmeti : Bazı müşterilerimiz sadece fotoğrafların ham halini isterken bazıları ise fotoğrafları rötüşleyip kendilerine Cd halinde teslim etmemizi talep edebiliyor. Bünyemizde çalışan grafikerler ile fotoğrafların dekupe (retouch) edilerek firmanızın internet sitesi içinde direk kullanılmasını sağlıyoruz.

Birçok markanın internet sitesinde yer alan ürünlerin çekimlerini yaptığımız stüdyomuz, fiyat politikamızla sizlerin tercih sebebi olacaktır.

Eğer talebiniz  başarılı ve uygun bütceli bir fotoğraf çekimi hizmeti ise ajansımızdan da fiyat almanızı tavsiye ederek hepinize iyi haftalar diliyoruz.

ucuz-fotograf-katalog-cekimi-4 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-2 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-1 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-3

 

Fuar Hostesi Teminifuar-hostesi-temini

İlk defa fuara katılmayı düşünen yada sektöründe lokomotif olduğu için sektörünü ilgilendiren her fuara katılan firmalar alanlarını kiralayıp,standlarını kurduktan sonra bazı hizmetler temin ederler. Bu hizmetlerden bazılarını şöyle sayabiliriz:catering hizmeti, fuar hostesi hizmeti ekipman kiralama gibi. Bugünkü makalemizde size fuar hostesi temini hizmetinden bahsedeceğim.

Daha fazla

Fuar Hostesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?fuar hostesi başvurusu nasıl yapılır

Fuar Hostesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ticari hayatın olmazsa olmazı fuarlar birçok insana iş kapısı ve istihdam alanı olmaktadır.Durum böyleyken ülkemizdeki bayanlar devamlı yapmak suretiyle yada ek iş olsun diye fuar hosteslği yapmayı düşünmektedir. Sizlere bugün hem çalışma saatleri açısından hem de günlük ücretler açısından avantajlı olan fuar hostesi ve başvuru sürecinden bahsedeceğim. 

Daha fazla

Cnr Fuar Hostesicnr-fuar-hostesi-pano

Fuar hosteslerinin en çok ilgi gösterdikleri fuar merkezi olan cnr expo toplam 8 salondan oluşmaktadır.160.000 m2 alan üzerine kurulu olan cnr fuar merkezinde her yıl aymod,evtekstili,altın,müsiad,anne bebek,emlak,gibi bir çok prestijli fuar düzenlenmektedir.Bu yüzden her yıl yüzlerce fuar hostesi bu fuar merkezinde servis yaparak yada standda durarak veyahut tercüme yaparak çalışmaktadır.

Daha fazla

Stand Hostesi Fiyatlarıstand hostesi fiyatları majeste ajans

Stand Hostesi fiyatlarında belirleyici olan argümanlar hostesin fiziksel üstünlüğü ve standın büyüklüğüdür.Hostesin fiziksel üstünlüklerini anlatarak başlayalım yazımıza isterseniz.Hostesin fiziksel üstünlüğü fiyatın her zaman daha yüksek olmasını belirler.Çünkü ajanslardan hostes temin eden firmalar yaptıkları organizasyonda yada fuarda dikkat çekmek ilgi görmek ve fark yaratmak isterler.

Daha fazla

Alkol Event Tanıtım Tattırım İçki Aktivite Yılbaşı Hostesi Fiyatlarıalkol event hostesi majeste ajans

Alkol markaları ürettikleri bira,votka,viski,tekila şarap gibi içkilerin tanıtımı için satış oranlarını arttırmak amacıyla her yıl yüzlerce tanıtım aktivitesi düzenlemektedirler.Bu bazen özel bir günde özel bir tatil köyünde otelde yada büyük bir gece kulübündeki partide standlar kurarak ekipler oluşturarak bazen de roadshowlarda icra edilmektedir.Alkol markalarının ajanslardan bu minvalde temin ettikleri personellere alkol tanıtım hostesi yada içki aktivite hostesi denir.

Daha fazla

Kurumsal Ağırlama Personeli Stadyum Protokol Loca Hostesi Fiyatlarıloca-agirlama-hostesi

Ülkemizde artan iş hacmiyle ve teknoloijik gelişmelerin ışığında insan kaynakları alanı da kendi içinde hassasiyet içeren alanlara dair kalıcı çözümler getirmektedir.Hassasiyet alandaki kişilerin mevki ve makamlarında ileri gelmektedir.İnsan kaynakları alanında hizmet veren ajans ve firmalar bu hassasiyetleri baz alarak bünyelerindeki personelleri de adapte etmişlerdir.

Daha fazla

Tesettür Mankeni Türbanlı Fuar Stand Hostesi FiyatlarıTesettür manken türbanlı hostes ajansı

Muhafzakar insanların iş hayatında daha çok bulunmasıyla beraber insan kaynakları sektöründe bu minvalde yaşayan ve giyinen insanlar da aranır hale geldi.Özellikle arap ülkeleriyle son yıllarda artan ticari ilişkilerimizden dolayı tesettürlü çalışan tesettür mankeni tesettürlü veya türbanlı hostes kavramı da iş hayatımıza girmiş bulundu.Ajanslar bu yüzden bünyelerinde,kadrolarında tesettür mankeni türbanlı stand hostesi bulundurmaya başladılar.

Daha fazla

Ramazan Kurban Bayram Şekeri Aktivite Stand Hostesi FiyatlarıBayram aktivite hostesi

Ülkemizde dini bayramlarda bayramla ilgili satışları artan marka ve firmalar bu günlerde özel aktiviteler düzenlemektedir.Ramazan ve kurban bayramında genellikle şeker üreticileri market ve avm’lerde standlar kurarak hosteslerle şeker çikolata şekerleme markalarını tanıtırlar.Bayramlarda aslında sadece şeker üreticileri tanıtım yapmazlar.

Daha fazla

Yat Tekne Gemi Hostesi FiyatlarıYat Tekne Gemi Hostes AJansı

Hosteslerin çalışma alanlarına yazının başlığında da gördüğünüz üzere yeni kategoriler eklenmiştir.Ülkemizde deniz ulaşımı deniz turizmine paralel olarak ilerlemiştir.Bu sebeple buralardaki hizmet kalitesi de firmalar tarafından önemsenmektedir.Hostesler hizmet sektörünün önemli bir ayağı olduğundan gemilerde,yatlarda,teknelerde,boat gemi ve motoryatlarda görev almaya başlamıştır.

Daha fazla

Plaj Beach Havuz Sahil Sigara Tanıtım Hostesi Fiyatlarısigara stand hostesi

Yazın gelmesiyle beraber kapalı alanlarda yapılan event etkinlik ve aktiviteler plajlara sahil kesimine havuzlara ve beach adı verilen mecralara kaymaktadır.Ajansların bünyelerindeki hosteslerin büyük bir kısmı yaz tatillerini geçirmek için istanbul dışına memleketlerine gitmektedir.Bu yüzden ajanslar yaz için çalışmak isteyen kişileri plaj – beach hostesi havuz hostesi sahil hostesi olarak istihdam etmektedirler.

Daha fazla

Kına Kızı Hostesi FiyatlarıKına kızları kına hostesi majeste ajans

Her yıl ülkemizde binlerce düğün yapılmaktadır.Bu düğünler öncesinde kına gecesi organizasyonları kültürümüzün ve geleneğimizin bir parçası olarak çiftleri dünya evine girmeye hazırlamaktadır.Kına gecesi organizasyonlarında görev alan bayanlara kına kızı kına hostesi yada kına nedimesi denir.

Daha fazla

Servis Hostesi FiyatlarıServis Hostesi Fiyatları Majeste Ajans

Servis hostesleri görev aldıkları organizasyonlarda sadece yiyecek içecek ikramı ile ilgilenen kişilerdir.Genelde pratik zekalı presentable eli çabuk güleryüzlü kişilerden seçilir.Bu kişilerde görsellik aranan bir kriter değildir.O yüzden bu kişilerin boy kilo ve yüz hatları gibi özellikleri pek sorgulanmaz.

Daha fazla

Road Show Hostesi FiyatlarıRoad show hostesi amajeste ajans

Yazıma başlamadan önce roadshow’un ne olduğundan sizlere bahsetmek isterim.Roadshow kurumsal firmaların markaları için şehir şehir gezerek düzenlemiş oldukları  etkinliklerdir.Firma öncelikle marka bilinirliği için bir hedef bölge belirler ve burası için roadshow etkinliği planlamaya başlar.

Daha fazla

Fuar İkramlarıfuar ikramları majeste ajans

Fuar ikramları yiyecekler ve içecekler olarak iki ana başlıkta incelenebilir.Yiyeceklerden başlayalım anlatmaya.Yiyecekler de kendi arasında dörde ayrılır.Atıştırmalıklar,aperatifler ara sıcaklar ve çerezler şeklinde sıralayabiliriz.

Daha fazla

Fuar Otomat Kiralamafuar otomat kiralama majeste ajans

Fuarlara katılacak olan firmalar standlarına gelen ziyaretcilere iyi hizmet sunmak zorundadır.Bu hizmet standa gelen ziyaretcilerin kaliteli içecekler ikram edilerek ağırlanması demektir. Soğuk içeceklerden ziyade Türkiye’deki iş dünyasının patron ve yöneticileri genellikle çay ve kahve sevmektedir.

Daha fazla

İstanbul Fuar Hostesiistanbul-fuar-hostesi

Türkiye’de çok sayıda fuar merkezi bulunmaktadır.Bu fuar merkezlerinin en büyükleri  istanbul’da yer almaktadır.Tüyap fuar ve kongre merkezi Cnr fuar merkezi Lütfi Kırdar fuar merkezi bunlardan sadece birkaçıdır.Cnr ve Tüyap fuar nmerkezlerinde her yıl yüzlerce fuar düzenlenmektedir.

Daha fazla

Fuar Hostesi Günlük Ücretfuar-hostesi-gunluk-ucret

Ticari rekabetin arttığı her geçen gün yarıştan kopmamak isteyen markalar ve firmalar tanıtımları için daha yüksek reklam bütceleri ayırmaktadır.Reklam bütceleri artmak zorunda kalan firmalar tanıtım ve organizasyonlar için otelleri kongre ve konferans salonlarını fuar alanlarını değerlendirmek istemektedir.

Daha fazla

Fuar Hostes Ajansıfuar-hostes-ajansi

Fuar Hostes Ajansı

Cnr fuar merkezinde,Tüyap fuar ve kongre merkezinde,Lütfi Kırdar fuar merkezinde Feshane ve Haliç Kongre Merkezinde her yıl bir çom sektörde yüzlerce fuar düzenlenmektedir. Yapı fuarı,otomobil fuarı,gelinlik fuarı,pencere fuarı,ambalaj fuarı mobilya fuarı bunlardan sadece birkaçıdır.Durum böyle olunca fuar alanlarında firmaların bir çok ihtiyaçı sözkonusu olmaktadır.

Daha fazla

Shot Dağıtımı Hostesishot-dagitimi-hostesi-4

Shot Dağıtımı – Shot Hostesi

Çeşitli mekanlardaki,barlarda,kulüplerde,ev partilerinde ve doğum günü organizasyonlarında,etkinlik event ve lansmanlarda firma marka yada kişilerin ajanslardan içki içecek kokteyl tekila servisi için temin ettikleri kişilere shot hostesi denir. Bu işleme ise shot dağıtımı denir.

Daha fazla

Tadım Elemanı Fiyatlarıtadim-elemani-fiyatlari

Tadım Elemanı Fiyatları

Marketlerde tattırım ve tadım aktivitelerinde görev yapan kişiler günlük ücretler alır. Genellikle hafta sonları görev alan bu kişiler 50 TL ile 100 TL arasında bütcelerle çalışırlar. Bu fiyatlar tadım aktivitesinin süresine çalışma saatlerine ve ürün uygulamasına göre değişir.

Daha fazla

Fuar Catering Fiyatlarıfuar-catering-fiyatlari

Fuar Catering Fiyatları

Menüler halinde sunulan fuar catering hizmetinde ajanslar paketler oluşturmuştur.Bu paketler standın büyüklüğüne masa sayısına göre değişen fiyatlarla belirlenmiştir. Fuar catering fiyatları günlük tekliflerle fuar katılımcısı firmalara sunulur. Fuar catering fiyatlarında belirleyici olan sadece standın büyüklüğü değildir.

Daha fazla

Manken Fiyatlarımanken-fiyatlari

Manken Fiyatları

Manken temin eden kurum ve firmalar için genellikle bütce ve fiyatlar sorun değildir. Çünkü manken ile tanıtım yapma fikri zaten bütce ayırmayı gerektirir. Manken fiyatları mankenlerin 1 günlük çalışma ücretinin tekabül ettiği rakamdır.

Daha fazla

Market Tanıtım Elemanımarket-tanitim-elemani

Market Tanıtım Elemanı

Marketler daha çok satış yapmak için,markalar ürünlerine daha fazla ilgi çekmek için tedarikçileri olan marketlerde tanıtım yaparlar. Bu tanıtımlar bazen tadım aktivitesi bazen de sadece bilgi verme amaçlı yapılır.

Daha fazla

Fuar Ekipman Fiyatlarıfuar-ekipman

Fuar Saha Ekipmanları

Bir konser,event,açılış yada organizasyon, için gereken teknik anlamdaki tüm meta,obje ve malzemelere saha ekipmanı denir.Fuar katılımcı firmaların standlarında kullanmak üzere temin ettikleri malzeme ve objelere fuar ekipmanı denir. Fuar ekipmanlarını kiralamak fuar katılımcısı olan firmalar için daha ekonomik ve caziptir.

Daha fazla

Transfer Hizmetitransfer-hizmeti

Transfer Hizmeti

Bir şirketin misafirlerinin havaalanından,otogardan karşılanarak yada belirli bir bölgeden alınarak fabrikasına veya ofisine getirilmesi işlemine transfer hizmeti denir. Transfer hizmeti sadece karşılanması ile sınırlı kalmaz. Bazı misafir ve gruplara bu transferin akabinde şehir turu ve çeşitli geziler de yaptırılabilir.

Daha fazla

Çocuk Manken Fiyatlarıcocuk-manken

Çocuk Manken – Çocuk Oyuncu

Çocuk kıyafetlerini taşıyarak tanıtım yapan yaşıtlarına göre görselliği yüksek insanlara çocuk manken denir. Genellikle reklam filmlerinde oynayan çocuk mankenlere ise çocuk oyuncu denir. Çocuk mankenler katalog çekimlerinde de görev alırlar.

Daha fazla

Açılış Hostesi Fiyatlarıacilis-hostesi

Açılış Lansman Hostesi

Bir markanın duyurusu sırasında veya bir mağazanın bir bayiinin açılışı esnasında konuk ve davetlileri yönlendiren kişilere açılış hostesi denir. Bu hostesler lansmanda görev alılarsa lansman hostesi adını alırlar. Diğer hosteslere göre çalışma saatleri en kısa olanlardır. Çünkü bir açılış etkinliği gelen konukları sıkmamak adına kısa sürede gerçekleşir.

Daha fazla

Karşılama Hostesi Fiyatlarıkarsilama-hostesi

Karşılama Hostesi

Özel bir konuğu,bir aileyi bir grubu bir kurumu veya bir komiteyi karşılamakla görevli kişilere karşılama hostesi denir. Karşılama hostesleri çoğunlukla havalimanı karşılamasında çalıştırılır. Burda istihdam edilen hostesler ingilizce bilgileriyle talep eden firmalarla bekledikleri misafir arasında tercüme yaparlar.

Daha fazla

Kongre Hostesi Fiyatlarıkongre-hostesi

Kongre Hostesi

Kongre organizasyonlarında girişte gelen katılımcı ve konukları karşılayarak bilgi veren yönlendiren ve kayıt yapan kişilere kongre hostesi denir. Kongre hostesleri genellikle üniversite eğitimi görmekte olan kişilerden oluşur. Diğer hosteslere göre daha kısa süreli çalışmalar yaparlar.

Daha fazla

Klip Çekimiklip-cekimi

Klip Çekimi

Çoğunlukla bir sanatçının seslendirdiği şarkı eşliğinde çekilen tanıtım filmlerine klip denir. Bu kliplerin hazırlanması işlemine de klip çekimi denir. İyi bir klip çekimi için kaliteli klip ekipmanları kullanılmalıdır. İyi bir görüntü yönetmeniyle anlaşılmalı,iyi bir şaryo,iyi bir jimmy jib kullanılmalı,çekimde iyi iyi klip oyuncuları temin edilmelidir.

Daha fazla

Animatör Maskotanimator-maskot

 Animatör Maskot Palyaço Hokkabaz Temini

İnsanlar iyi vakit geçirsinler diye bir takım gösteri ve hareketler yapan kişilere animatör denir. Animatörler genellikle otellerde turistleri eğlendirerek istihdam edilir ve heer yaz döneminde ülkemizin güneyindeki bölgelerde çalışırlar.Maskot ise bir figürü canlandırmak için dikkat çeken genellikle büyük kostümler giyen kişilere denir.

Daha fazla

Organizasyon Sunucuorganizasyon-sunucu

Organizasyon Sunucu – Mc Sunucu Temini

Bir etkinlik yada organizasyonda program akışını seslendirerek izleyicilere aktaran kişiye sunucu denir. Etkinliklerde sunucu yerine Mc tabiri de kullanılır. Promosyon yada kampanya içeren organizasyonlarda elinddeki mikrofonla kalabalığın dikkatini çeken kişilere ise çığırtkan denir.

Daha fazla

Sanatçı Fiyatlarısanatci-fiyatlari

Sanatçı Fiyatları – Sanatçı Temini

Müzikle ilgilenen bu konuda ün yapmış popülariteye sahip kişilere solist yada sanatçı denir.Ülkemizde her yıl yüzlerce konser,festival,açılış,etkinlik,lansman ve organizasyon düzenlenmektedir. Bu organizasyonları düzenleyen markalar,organizatörler yada belediyeler halkın ilgisini çekmek için organizasyon içeriklerine sanatçı eklemektedirler.

Daha fazla

Klip Dansçısıklip-danscisi

Klip Dansçısı – Klip Oyuncusu

Her yıl ülkemizde sanatçılar tarafından yüzlerce albüm yapılmakta ve bu albümlerdeki eseler için klipler çekilmektedir. Sanatçıların eserleri için çektikleri kliplerde rol yapan koreografi eşliğinde dans eden kişilere klip dansçısı denir. Klip çekimlerinde minumum 2 danscı kullanılır.  Müziğe,klibin hikayesine,senaryosuna ve klibin yönetmen tercihine göre sayısı değişir.

Daha fazla

Cast Ajansıcast-ajansi

Cast Ajansı – Oyuncu Ajansı

Televizyon dizilerine,sinema filmlerine,reklam ve tanıtım  filmlerine,klip çekimlerine aranılan kriterde insanlar temin eden yerlere cast ajansı yada oyuncu ajansı denir.Cast ajanslarında bayan,erkek,yaşlı,genç,çocuk her tip ve kategoride insanların bulunduğu portföyler yer alır.

Daha fazla

Lcv Hizmetilcv-hizmeti

Lcv Personel Hizmeti

Firmaların yoğun dönemlerinde gerçekleştircekleri organizasyon davet yada tanıtım etkinliği için  ofislerinde aramalar yaptırarak görev verdikleri kişilere Lcv personeli denir. Lcv tabiri ” Lütfen Cevap Verin” cümlesinin kısaltmasıdır. Bu yüzden “Lütfen cevap verin” personeli de denmektedir.

Daha fazla

Fuar Hostufuar-hostu

Fuar Hostu

Farlarda karşılama,tercüme,tanıtım,kayıt tutma,servis,ikram gibi konularda görevlendirilen erkek bireylere fuar hostu denir. Fuar Hostları 18-30 yaş aralığında dış görünüşü iyi uzun boylu kişilerden seçilir. Fuar firmaları bu hostları fuar ajanslarından temin ederler.

Daha fazla

Fuar Temizlikfuar-temizlik

Fuar Temizlik Hizmeti

Fuara katılımcısı olan firmaların standlarını yaptıktan sonra ürünlerinin daha iyi teşhiri için aldıkları butik hizmete fuar temizlik denir. Fuar temizliğini üstlenen yerler firmaların stand kurulum işlemlerinin bitmesini beklerler. Stand kurulduktan sonra önce kaba temizliği ardında ise hassas temizliği yaparlar.

Daha fazla

Broşürcübrosurcu

Broşürcü – Broşür Dağıtımı

Bir duyuru tanıtım yada kampanya için basılarak dağıtılan belgelere broşür denir.Bu broşürleri dağıtmak yada hedef kitleye ulaştırmak için görevlendirilen kişilere broşürcü denir. Broşürcüler genellikle erkek bireylerden oluşur. Bir stand aktivitesi sözkonusuysa bayanlar tercih edilir.

Daha fazla

Anketöranketor

Anketör

Bir konunun toplumda hakim olduğu görüşü, bir olayın yada ürünün insanlar üzerindeki etkisini araştırmak üzere yapılan araştırmalara anket, bu anketler üzerinden bireylerle mülakat yapan kişilere anketör denir. Anketler bir araştırmanın neticesi olarak veri toplama eylemidir. 

Daha fazla

Fuar Tercuman Fiyatlarıfuar-tercuman

Fuar Tercuman – Tercuman Hostes

Fuar firmalarının yurtdışından bekledikleri yabancı misafirleriyle aralarında tercüme yapmak üzere ajanslardan temin ettikleri kişilere fuar tercumanı denir. Genel olarak tercüme yapmak amacıyla temin edilen bayanlara ise tercuman hostes denir. Tercuman hostesler her alanda görev yaparlar. Yurtdışından gelen bir misafirin karşılanmasında da bir sunum,lansman ve organizasyonda da çeviri yaparlar.

Daha fazla

Kına Organizasyonukina-organizasyonu

Kına Gecesi Organizasyonu

Evlenecek bireylerin düğünden önce tertip ettikleri geleneksel eyleme kına gecesi denir. Kına gecesi sırasında alınan tüm hizmetlere yapılacak tüm aktivitelere ise kına gecesi organizasyonu yada kına organizasyonu denir.

Daha fazla

Servis Hostesiservis-hostesi

Servis Hostesi

Organizasyonlarda,lansmanlaarda,düğün davet ve törenlerde, veya ulaşım esnasında konuk ve ziyaretcilere yiyecek içecek ikramı yapan kişilere servis hostesi denir. Bu kişiler servis konusunda daha önceden ajanslar tarafından eğitim alarak yönlendirilirler. Tek tip üniforma giyerek görev yaptıkları alanda pozitif yönelim algısı meydana getirirler.

Daha fazla

Mankenmanken

Manken – Mankenlik – Manken Ajansı

Bir ürün yada markayı doğuştan sahip olduğu fiziksel özellikleriyle yada popülaritesiyle dikkat çekerek tanıtan kişilere manken denir. Manken kavramı fiziksel detaylar çağrıştıran bir içeriğe sahiptir. Toplumumuz manken denince konu mankeni algısına sahiptir. Konu mankeni tabiri vitrindeki cansız mankenlere dair bir çıkış noktasına sahiptir.

Daha fazla

Hosteshostes

Hostes – Hosteslik – Hostes Ajansı

Hostes Nedir ? : Bir ürünün tanıtımında, anlatımında,sunumunda,açıklanmasında,bir kişi yada grubu karşılamada görevli olan kişilere hostes denir. Hostes kavramı genellikle bayanlar için kullanılır. Hostesliğin çeşitli alanları vardır. Uçak hostesliği,tanıtım hostesliği,yer hostesliği,tercuman hosteslik,tadım hostesliği,uygulama hostesliği gibi…

Daha fazla

Düğün Hostesidugun-hostesi

Düğün Kına Gecesi Nikah Hostesi

Dünya evine girecek çiftler için nişan,kına gecesi,evlilik ve düğün organizasyonu,nikah töreni ömürlerinde bir defa yapcakları bir eylem olduğundan bu organizasyon ve törenlerin görkemli,şık ve sorunsuz geçmesini isterler. Bu konuda hizmet aldıkları yerlerden de aynı titizlik ve hassasiyeti beklerler.

Daha fazla

Tadım Elemanıtadim-elemani

Tadım Elemanı

Tadım veya tattırım organizasyonu gıda sektöründeki firmaların reklam kampanyalarının önemli bir parçasıdır.Migros,Carrefour,Kipa gibi marketlerde bir gıda ürününü uygulamalı olarak müşterilere ikram ederek tadım yöntemiyle tanıtımını yapan kişilere tadım elemanı yada tadım hostesi denir. Tadım veya tattırım organizasyonu gıda sektöründeki firmaların reklam kampanyalarının önemli bir parçasıdır.

Daha fazla

Avm Hostesiavm-hostesi

Avm Hostesi – Alışveriş Merkezi Hostesi

Alışveriş merkezlerinde firmaların kurdukları standlarda çalışan hosteslere avm hostesi denir.Örnek vermek gerekirse Cevahir alışveriş merkezi,Capacity alışveriş merkezi,Tepe Natilus alışveriş merkezi,Olivyum alışveriş merkezi,Forum Alışveriş merkezi,Kipa,Migros ve Carrefour gibi yerlerde görev yaparlar.

Daha fazla

Manken Ajansımanken-ajansi

Manken Ajansı

Bir çok firmanın gerek fuarlarında,gerek özel organizasyonlarında,gerek çekimini yapacakları kataloglarında,gerçekleştirecekleri tanıtım için ulaşmak istedikleri insanların dikkatini çekmeye ihtiyacı vardır. Bunu bazen bir müzik dinletisiyle bazen dans gösterisiyle bazen de özel tasarlanmış kostümüyle,güleryüzlü,görseli yüksek,bir manken ile yaparlar.

Daha fazla

Fuar Hostesifuar-hostesi-126

Fuar Hostesi

Fuar hostesliği son yıllarda ülkemizde özellikle üniversite okuyan gençler tarafından ilgi odağı olmuş parttime bir meslek dalıdır.Aslında bu işi sürekli yapan geçimini hosteslik yaparak sürdüren insanlar da vardır.

Daha fazla

Katalog Çekimi Fiyatlarıkatalog-cekimi

Katalog Çekimi

Bir tekstil ülkesi olan Türkiye’de her yıl yüzlerce katalog çekimi yapılmaktadır.Katalog çekimi sadece tekstil firmaları için yapılmaz.Bir mücveher firması,bir otel bir tatil köyü bir otomotiv firması da katalog çekimi yapabilir.

Daha fazla

Fuar Catering Hizmetifuar-catering

Fuar Catering Hizmeti

Her yıl ülkemizde yüzlerce fuar düzenlenmektedir.Fuar katılımcısı olan firmalar standlarına gelen ziyaretcileri  memnun edecek şekilde ağırlamak zorundadırlar.
Çünkü firmalar bu ziyaretcilerle ticari ilişkiler kurmakta yüksek hacimde ihracat anlaşmaları yapmaktadır.

Daha fazla

Fuar Catering Hizmet Detayları Nelerdir ?fuar-catering-9

Fuar Catering Hizmet Detayları Nelerdir?

Fuar catering ajansların butik olarak üstlendikleri bir hizmettir.

Fuar ajansları firmalara ilk zamanlar sadece servis elemanı-hostesi temin ederken;daha sonraları firmalar, ajanslardan yiyecek içecek hizmetini de talep etmeye başladılar.

Daha fazla

Patenci Hostes Patenli Hostespatenci-hostes-nedir

Patenci Hostes Patenli Hostes Nedir ?

Fuara katılan firmaların fuarda daha etkili bir tanıtıma imza atmak amacıyla ajanslardan talep ettikleri pateniyle broşür dağıtan kişilere patenci hostes yada patenli hostes denir.Bu hosteslerin kendi pateni olduğu gibi bazen de firma sadece paten kaymayı bilen hostes talep ederek patenin maliyetini üstlenir.

Daha fazla

Fair Hostess and Exhibition Hostessfair-hostess

Fair Hostess and Exhibition Hostess

Our team has 140 turkish fair hostess.All of hostesses are know English and turkish.Fair hostess are the only Majeste Agency to have a dedicated exhibition sales division.

Fair hostesses know that companies can not always bring their sales team to the show particularly if they are international customers.

Daha fazla

Fuar Ajansıfuar-ajansi-nedir

Fuar Ajansı Nedir ?

Fuar katılımcısı olan firmaların fuar ihtiyaçlarını çözmek için hostes ve manken temini yada catering konularında hizmet veren yerlere fuar ajansı denir.Fuar ajansları fuar koordinatörü,supervisör,catering elemanı,cast direktörü gibi departmanları içerir.Fuar koordinatörü ajansın fuar alanında verdiği tüm hizmetleri denetler.

Daha fazla

Fuar hostesi olmak için gerekli şartlar nelerdir ?fuar-hostesi-olmak-icin-gerekli-sartlar

Fuar Hostesi Olmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir ?

Merhaba sevgili takipçiler bugünkü yazımızda fuarda görev alan tüm hostesler için gerekli şartlar ve donanım hakkında bilgi vereceğiz.Fuarda görev açısından hostesler 5’e ayrılır.

Daha fazla

Hosteslerin Çalışma Alanlarıfuar-hostesi-calisma-alanlari

Hosteslerin Çalışma Alanları

1-Fuarlar:Türkiye’de her yıl yüzlerce fuar düzenlenmektedir.Bu fuarlara katılan firmalar standlarında görevlendirmek üzere fuar ajanslarından hostesler temin ederler.

En çok hostes otomobil sektörüne dair düzenlenen fuarlarda fuar hostesi olarak çalışır.

Daha fazla

İstanbul’da Fuar Hosteslerinin En Çok Çalıştığı Yerlerfuar-hostesi-calisma-yerleri

İstanbul’da Fuar Hosteslerinin En Çok Çalıştığı Yerler

1-Cnr Fuar Merkesi:150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

1985 yılında kurulan fuar merkezi yılda 50 fuara ev sahipliği yapmaktadır.Fuar hostesleri Cnr Fuar Merkezi’ne  ulaşımı havalimanı metrosu ile gerçekleştirmektedir.

Daha fazla

Fuar Hostesi Arayanlarfuar-hostesi-arayanlar

Fuar Hostesi Arayanlar

Fuar hostesi arayanlar doğrudan firmalar,firmaların çalıştığı organizasyon şirketleri,reklam ajansları,pr şirketleri,fuar ajansları olabilir.

Firmalar bazen personel ihtiyaçlarını fuarlarında çalıştıkları hosteslere kariyer imkanı sunarak çözebilirler.

Daha fazla

Fuar Hostesi Fiyatlarıfuar-hostesi-fiyatlari

Fuar Hostesi Fiyatları

Hostesin  dil bilgisine fiziksel özelliklerine deneyimine göre değişmektedir.

Fuar hosteslerinin bildiği diller öncelik sırasına göre ingilizce rusca arapça ve almanca şeklindedir.Fuar firmaları hosteslerde en çok ingilizce bilgisi aramaktadır.

Daha fazla

Katalog Mankeni Fiyatlarıkatalog-mankeni1

Katalog Mankeni Nedir ?

Firmalar her yıl bayi ve müşterilerinin yeni ürünlerinden haberdar olmaları için katalog çekimi yapmak zorundadırlar.Bu çekimler genellikle sonbahar ve yaz olmak üzere 2 kez yapılır.

Katalog çekimlerinde ürünün yanında,içinde yada uygulamasında yer alan kişilere katalog mankeni denir.

Daha fazla

Fuar Catering Nedir ?fuar-catering

Fuar Catering Nedir ?

Fuar firmalarının standlarına gelen konukları ağırlamak için ajanslardan temin ettikleri içeriğinde atıştırmalıkların,kanepelerin,kurabiyelerin ara sıcakların soğuk ve sıcak içeceklerin bulunduğu hizmete fuar catering denir.

Daha fazla

Fuar Mankeni Fiyatlarıfuar-mankeni-nedir

Fuar Mankeni Nedir ?

Her yıl ülkemizde yüzlerce fuar düzenlenmektedir.Ve bu fuarlara firmalar çok yoğun hazırlık yapmaktadırlar.

Özellikle fuarın düzenlendiği sektördeki lokomotif firmalar standlarının göz kamaştırmasını isterler.Ahşap ve ışıltılı standlarla katıldıkları fuarlarda ilgi çekmek için fuar mankeni temin ederler.

Daha fazla

Fuar Hostesi Nedir ?fuar hostesi

Fuar Hostesi Nedir ?

Fuar hostesi fuarlarda servis tercüme yada tanıtım yapan genellikle üniversite öğrencilerinden oluşan kişilere denir.Fuar hostesleri ajanslarla çalışır.

Firma taleplerine göre önce ajanslar tarafından hosteslerin fotoğrafları mail ortamında gönderilerek fuarlara yönlendirilir.

Daha fazla
© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi