Fuar Hostesi Fiyatlarıfuar-hostesi-fiyatlari

Fuar Hostesi Fiyatları

Hostesin  dil bilgisine fiziksel özelliklerine deneyimine göre değişmektedir.

Fuar hosteslerinin bildiği diller öncelik sırasına göre ingilizce rusca arapça ve almanca şeklindedir.Fuar firmaları hosteslerde en çok ingilizce bilgisi aramaktadır.


En çok aranan ve en çok bilinen dil olduğu için ingilizce bilen hosteslerin günlük bütceleri 80 TL ile 120 TL arasında seyretmektedir.Rusca için bu rakam aralığı 100 TL-150 TL arapça için 150 TL-200 TL arasıdır.Dil bilen hostesler fuarlarda daha çok tercih edilmektedir.

Örneğin bir fuarda 100 hostes varsa 60’ı ingilizce bilen hostes 20 si rusca bilen hostes 10’u arapça bilen hostes 10’u almanca italyanca ve diğer dilleri bilen hosteslerden oluşur diyebiliriz.

fuar-hostesi-fiyatlari-234

Son yıllarda ülkemizin İtalya ile kurduğu ticari köprüler vesilesiyle italyanca bilen hostesler de fuar ajanslarından talep edilmektedir.

Fuar hostesi fiyatlarında bir diğer belirleyici kriter fiziksel özelliklerdir.170 cm boyundan uzun hostesler diğer hosteslere oranla daha yüksek bütce ile çalışmaktadır.Firmalar fiziksel açıdan üstün hosteslerin standlarına daha çok ilgi toplayacağını düşünerek stand hosteslerine bazen 250 TL günlük bütceler bile ödemektedirler.

fuar-hostesi-fiyatlari-121

Son olarak deneyim kriteri de hostes fiyatlarında etkilidir.Deneyimli hostesler genellikle süpervisör olarak diğer hosteslerle yöneticiler arasında bilgi akışından sorumludur.

Veyahut bir catering organizasyonu var ise standdaki organizasyonun tamamının sorumluluğunu üstlenirler.

Fuarlarda en düşük bütceyi servis hostesleri almaktadır.Ortalama servis hostesi bütcesi fuara yada iş içeriğine göre değişiklik arzetse de 70 TL şeklindedir.

izmir hostes  ankara hostes   fuar hostesi

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi