Fuar Hostesi Kıyafet Kombinlerifuar-hostesi-kiyafet-kombinleri

Fuar hostesleri katıldıkları fuarlarda fuara ve firma taleplerine göre çeşitli kıyafet kombinleri giymektedirler. Bu kıyafetleri bazen standlarında görev yaptıkları şirketler bazen ajanslar bazen de kendileri temin eder. Kendileri de bazen gardroplarında fuar için ayrı lansman için ayrı organizasyona göre kombinler bulundururlar. Fuar hostesleri bu kombinleri hazırlarken bazen profesonel bir modacı veya terziden destek alabilirler. Bu projenin ışıltısına ve işin bütcesine göre değişiklik arzetmekte olan bir merhaledir.

Fuar hostesliği yapmak isteyen bayanların en çok merak ettiği konu olan kıyafet içeriği çoğu bayanın çok açık zannedip de yapmaktan vazgeçtiği bir algıdadır ülkemizde. Haalbuki durum hiç de böyle değildir. Sıklıkla bilindiği yada tahmin edildiği gibi hosteslik yapmak için açık kıyafetler seçmek ve giyemk şart değildir.

Bu yazımızda sizlerle bu kıyafetleri birer birer inceleyeceğiz.

Fuar Hostesi Kıyafet Kombinleri

1- Siyah Elbise Siyah Topuklu Ayakkabı Kombini:

Bu kıyafet seçeneği genellikle tanıtım mankenlerinin ve stand hosteslerinin düşünüldüğü projelerde firma tarafından ajanslardan istenir. Çünkü siyah elbise minimal de olsa iddia barındırdığından uzun boylu hosteslerin giymesi daha isabetli bir tanıtıma imza atılmasını sağlar.

2- Siyah Etek Beyaz Gömlek Babet Kombini: 

Bu kıyafeti genellikle ikram yapan servis hostesleri tercih eder Çünkü ikram ve servis konusu ile ilgili fuar ve projelerde daha rahat hareket etmeye mahal verir. Siyah Etek kesinlikle düz ve diz üstünde olmalıdır. Bu kurumsal bir imaj sağlar. Eteğin aşırı mini olması ne hostes ne de ajans tarafından tercih edilmez. Babet de alanda rahat hareket etmeyi sağladığından yorulmayı minumuma indirir.

3- Siyah Etek Beyaz Gömlek Kırmızı Fular Siyah Topuklu Ayakkabı Kombini: 

Bu kombini ajansların bir çoğu gardrobunda hazır bulundururlar. Çünkü kıyafetin bütünlüğü hostesliğin çıkış noktası olan uçuş personeli kıyafetiyle taban tabana benzerlik göstermesinin yanısıra tam hizmet intibası da uyandırır. Siyah eteği tamamlayan beyaz gömlek yazın kısa kollu kışın ise uzun kollu olarak seçilir. Gömlekte hiçbir figür bulunmaz. Kırmızı renk ise firmaların genel tercihidir. Bazen firmalar logolarındaki renkten ilham alarak bu rengi mavi bordo yada turuncu olarak da talep ederler.

Yazımı 2 örnek fuar hostesi kıyafet  kombini  ile n oktalıyor hepinize iyi fuarlar diliyorum.

fuar-hostesi-kiyafet-2  fuar-hostesi-kiyafet-kombinleri-3

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi