Fuar Otomat Kiralamafuar otomat kiralama majeste ajans

Fuarlara katılacak olan firmalar standlarına gelen ziyaretcilere iyi hizmet sunmak zorundadır.Bu hizmet standa gelen ziyaretcilerin kaliteli içecekler ikram edilerek ağırlanması demektir. Soğuk içeceklerden ziyade Türkiye’deki iş dünyasının patron ve yöneticileri genellikle çay ve kahve sevmektedir.

– Fuarlarda genellikle çay ve kahve tüketildiğinden kaliteli çay ve kahve için hizmet sağlayıcı ajanslar çay kahve otomatları sunarlar. Bu çay kahve otomatlarından lezzetli çay ve kahve ikramı sözkonusudur.

– Fuar alanına ajanslar çay kahve otomatını akşam standlar inşa edilirken getirerek sabah içmeye hazır bir halde kurulumunu yaparlar.

– Ajanslar hizmet verdikleri firmanın standında hergün otomatın teknik bakımını yapmak içindeki içecek ürünleri bitmişse tamamlamak zorundadır. Genellikle sınırsız anlaşmalar yapılır. Yani firmaya otomat kiralanırken fuar boyunca sınırsız sıcak içecek temini yapılır.
– Fuar Otomat kiralam fiyatları 250 TL ile 350 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar fuarın süresine standın büyüklüğüne göre artmaktadır.

fuar-otomat-kiralama

– Fuar otomatları çay,kahve,espresso,kapuççino(capuccino),ve sıcak çikolata ürünlerini içmeye imkan sağlar.

– Fuar otomatı kiralanırken otomatın bağlanacağı içme suyu gideri firma tarafından karşılanır.

– Fuar otomatları fuarın son günü ajanslar tarafından toplanarak kaldırılır.

fuar-cay-kahve-otomati

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi