Fuar Tercuman Rehber Mihmandar Fiyatlarıfuar-tercuman-mihmandar-rehber

Firmanızın yabancı müşterileri için rehber host ve hostes ihtiyacınız mı var? O zaman bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Tercümanlık hizmeti göründüğünden çok daha karmaşık ve ciddiye alınması gereken bir iş diyebiliriz, özellikle firmanızda ingilizce bilen bir elemanınız yoksa. İsteklerinizi ve sorularınızı düzgün açıklayamayan, bunları size düzgün bir iletişim kanalıyla iletemeyen bir tercümanın firmanıza verebileceği hasarı düşünebiliyor musunuz?

Bunları düşünmemek için en iyisi gerçekten güvendiğiniz ve referansları kuvvetli bir ajans ile çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Yabancı misafirleriniz için tercüman host ve hostesler fuar,tanıtım ve açılışlarda sizi temsil etmek için ajansımızın bünyesinde hazır bir şekilde beklemektedir. İngilizce, Arapça, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Farsça ve Fransızca tercümanlık yapacak host ve hosteslerimiz ekibimizde yer almaktadır. Firmanızın temsilcilerine tanıtım ve satışlarda destek verebilecek host ve hostes tercümanlar ajansımız tarafından size hizmet verebilmek adına görevlendirilecektir. Misafirlerinizin havalanı, otogar gibi çeşitli yerlerden karşılanması gerektiğinde ajansımız bu alanda da hizmet vermektedir.

Fuar Tercuman Rehber Mihmandar Fiyatları

Tercümanlarımız misafirinizin bilgileri ile karşılama yerine gidebilir, ayrıca ihtiyacınız halinde misafirlerinize transfer hizmetini de ajansımız vasıtasıyla sunabilirsiniz. Ajansımız gerektiğinde size özel bir araç temin edebilir. Ajansımız tercümanlık hizmetinin yanı sıra resmi konuklarınızı ağırlamak ve onlara kılavuz etmekle görevlendirmek üzere mihmandarlık hizmeti de sunmaktadır. Mihmandarlık hizmetimiz tercümanlık hizmetinden farklı olarak alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Rehberlik

Türkiye’de rehberliğin geçmişi 19. yüzyılın sonlarına kadar uzanmaktadır. Rehberlik son elli yıldır ülkemizde oldukça etkili olan bir sektör haline gelmiştir. Her sektörde olduğu gibi işini gerektiği gibi yapan ve yapmayan kuruluşlar mevcuttur. Hizmetin niteliğinin arttırılması için gerekli çalışmalar yapılmakta olup, bu hizmetleri almadan öncearaştırma yapılması oldukça önemlidir. Ülke turizminin geliştirilmesi konusunda yapılan çalışmalara etkin bir biçimde etki eden bu sektörde ajansımız uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.Rehber hizmetimiz kültür ve turizmgezintileri başta olmak üzere tarihi mekanlar, çevre ve parkların tanıtımı, doğa gezisi gibi faaliyetler için mevcuttur. Rehberlerimiz kolaylıkla anlaşılacakbir dil bilgisi hakimiyetinin yanı sıra hoşa gidecek bir üsluba sahip olup, gerekli bilgileri verdikten sonra da sorulan soruları cevaplayabilecek yetkinliktedir.

Tercuman mihmandar ve rehber fiyatları ile ilgili bilginiz yoksa ve günlük çalışma ücretleri hakkında sizleri aydınlatmamızı isterseniz; ajansımız  bünyesinde ingilizce, arapça, rusça, italyanca, almanca, fransızca, ispanyolca, portekizce,  azerice, farsça, kürtce bilen ve bu dilleri türkçeye çevirecek tercumanlar,rehberler,mihmandarlar, bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bize 0212 543 65 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

rehber-mihmandar-fiyatlari  fuar-tercuman-fiyatlari

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi