İnegöl Fuar Hostes Mankeninegol-hostes-fuar-manken

İnegöl Marmara Bölgesi’ndde yer alan Bursa ilimizin şirin ama ticari hinterlandı yüksek bir ilçesidir. Bu ilçenin ticaret hacminin bu denli yüksek olmasının sebebi mobilya sektörüne yapılan yatırımlardan ileri gelmektedir. İnegöl’deki mobilya firmaları dünyanın 27 ülkesine ihracat yapmakta ayrıca iç piyasada bir çok büyük mobilya markasına tedarik sağlamaktadır. Bu firmalar mobilya konusundaki başarılarını İnegöl Mobilya fuarına katılarak taçlandırmışlardır.
İnegöl mobilya fuarı her yıl ekim ayı sonu veya kasım ayının başında yeni sezon ürünlerin teşhir edilmesiyle kapılarını dünyanın farklı ülkelerinen gelen ziyaretçilere açmaktadır. İnegöl mobilya fuarına katılan üretici firmalar bu fuar sırasında birçok hizmet alırlar. Bu hizmetleri Bursa’da şubesi olan ajanslardan temin eden firmaların aldığı hizmetleri fuar catering, fuar hostesi, fuar tercuman hostes ve fuar mankeni olarak sıralayabiliriz.

1- İnegöl Fuar hostesi : İnegöl mobilya fuarı için Bursa’da şubesi yada ofisi olan ajanslar Uludağ Üniversitesi’nde eğitim gören bayanlardan oluşan ekipleriyle devrededir. Bursa’da üniversite eğitimi gören bayanlar İnegöl Mobilya fuarında bir çok firmanın standında servis ve karşılama gibi göreblerle servis hostesliği yada stand hostesliği gibi görevler üstlenmektedir.

2- İnegöl Fuar Mankeni : İnegöl’de faaliyet gösteren büyük ölçekteki firmalar mobilya fuarında gövde gösterisi yapmak isterler marka değerlerini yükseltmek amacıyla ışıltısı yüksek uzun boylu fiziği başarılı bayanlarla yani mankenlerle çalışırlar. Lakin İnegöl mobilya fuarında hostesler kadar tercih edilmez mankenler.

3- İnegöl Fuar Tercuman Hostes : İnegöl Mobilya Fuarı’na yurtdışından gelen ziyaretçileri standlarında ağırlamak onlarla ticari işbirliği içine girmek,fuar devam ederken sipariş alıp satış yapmak amacıyla firmalar Bursa’daki ajanslardan ingilizce rusca yada arapça bilen hostesleri talep edebilirler. Bu fuara çeviri yapmak yada dil desteği vermek için gelen yabancı dili iyi hostesler yüksek ücretlere çalışır.

inegol-fuar-hostes-manken   inegol-hostes-ajans

 

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi