İSAF FUARI17-20 Eylül 2015 İsaf Fuarı

7–20 Eylül 2015 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 9–10–11’de, kapsadığı sektörlerin yurt içindeki tek organizasyonu ve Türkiye’nin bulunduğu bölgedeki en büyük etkinliği olan ISAF’ı 19.kez düzenliyoruz.

“Toplam Güvenlik Çözümü ve Konfor” konsepti ile 2012 yılından itibaren ISAF ana tanımı altında 5 alt fuar şeklinde düzenlediğimiz fuarımız bu yapısıyla yurt içinde düzenlenen en büyük uluslararası fuarlar arasında yerini almıştır. Uzun zaman önce planlanan ve 2012 yılında hayata geçirilen bu değişimin ardından, fuarcılık alanında örneğine az rastlanır %63’lük muazzam bir büyüme yaşayan ISAF, 2013 ve 2014 yıllarında da adına yakışır bir büyüme yaşadı. Büyüme sürecini hızlı adımlarla devam ettiren ISAF, 2015 yılında da %30’luk bir büyüme hedefliyor.

Sektördeki gelişmelerin, değişimlerin, ilerlemelerin takip edildiği; sektörde ürün-hizmet sağlayanlar ile alıcılar-kullanıcıların tartışmasız takip ettikleri tek etkinlik olma özelliğindeki ISAF, kapsadığı etkinlikler ile sektörün bilgi merkezi olma konumunu da her geçen yıl daha fazla belirginleştirmektedir. Fuarı düzenlemenin yanı sıra, sektörün tek yayını olan a&s Türkiye’yi hazırlıyor olmamızın getirdiği bilgi birikiminden de faydalanarak düzenlediğimiz ve her yıl gelişen ve büyüyen etkinliklerimizin de katılan her kesim tarafından beğeni ve ilgi ile takip edildiğini gözlemliyoruz.

Düzenlendiği ilk yıldan itibaren sürekli fiziksel büyüme gösteren ISAF, her geçen yıl kalite anlamında da büyümektedir. 2010 yılına kadar ağırlıklı yurtiçinden ziyaret edilen ISAF, 2011 yılından itibaren yurt dışından gelen önemli alıcılar tarafından da ziyaret edilmeye başlandı. Her yıl artan yurt dışı ziyaretçi sayısının, 2014 yılında geçmiş yıllara oranla daha yüksek bir artış yaşayacağını, yaptığımız çalışmalar esnasında karşılaştığımız ilgiden de öngörmekteyiz.
Ayrıca isaf fuarında her yıl fuar hostesi fuar catering fuar mankeni konularında bir çok ajans hizmet vermektedir.

 fuar hostesi  izmir hostesankara hostes

© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi