İstanbul’da Fuar Hosteslerinin En Çok Çalıştığı Yerlerfuar-hostesi-calisma-yerleri

İstanbul’da Fuar Hosteslerinin En Çok Çalıştığı Yerler

1-Cnr Fuar Merkesi:150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

1985 yılında kurulan fuar merkezi yılda 50 fuara ev sahipliği yapmaktadır.Fuar hostesleri Cnr Fuar Merkezi’ne  ulaşımı havalimanı metrosu ile gerçekleştirmektedir.

Cnr fuar merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

2-Tüyap Fuar Merkezi:Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi medeniyetlerin beşiği İstanbul’da, bugün ve gelecekte sayısız iş imkanları sunan uluslararası ticari fuarların önemli bir buluşma noktasıdır.

Dünyanın  çok sayıda  ülkesinden gelen  katılımcı ve ziyaretçi 50’yi aşkın fuar ve etkinlik kapsamında ulusal ve uluslararası standartta hizmet ve altyapıdan yararlanmaktadır.

Bu global platform her yıl yaklaşık 60 ülkeden 14.000 katılımcı ve  70  ülkeden 2 milyona yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Fuar hostesleri metrobüs ile bu fuar merkezine ulaşımı sağlamaktadır.

Tüyap fuar merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

Lütfi kırdar fuar hostesleri

3-İstanbul Fuar Merkezi:1982 yılında İstanbul Ticaret Odasının öncülüğünde kurulan ve dünyanın en kapsamlı Dünya Ticaret Merkezlerinden biri olan İDTM’nin sahip olduğu 500.000 m²’lik kompleksinde; yılda ortalama 100 ulusal ve uluslararası fuarın yapıldığı toplam 98.000 m²  alana sahip 11 adet Fuar Salonu, 17’şer katlı 3 ayrı plazadan oluşan İş Merkezi, 18.000 m² büyüklüğündeki alışveriş merkezi DÜNYAVM, İş Merkezi içerisinde tasarım ödüllü WT Club Hazır Ofis, Konferans ve Toplantı Salonları, 4 yıldızlı otel WOW Airport, 5 yıldızlı WOW İstanbul otel ve 4.000 kişilik dev kongre merkezi WOW Kongre Merkezi hizmet vermektedir.

Fuar hostesleri İstanbul Fuar Merkezi’ne  ulaşımı havalimanı metrosu ile gerçekleştirmektedir.

İstanbul fuar merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

Cnr fuar hostesleri

 

4-Feshane:Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi, İstanbul’da yapacağınız tüm başarılı ve unutulmaz organizasyonlarınız için gerekli her  türlü olanağa sahiptir.

Feshane, İstanbul Haliç kıyısında uluslararası her türlü fuar, organizasyon, toplantı, seminer, konser, gala, davet, sergi ve kültür etkinlileri yapılabilen bir mekandır.

Feshane, yeşil alanlarla desteklenmiş tarihi yapısıyla Haliç’e ayrı bir renk katmaktadır. Feshane’nin Haliç’e açılan kendine özel bir İskelesi de bulunmaktadır.

Feshane 56.000 metrekare alan üzerine kuruludur.Fuar hostesleri metrobüs ile bu fuar merkezine ulaşımı sağlamaktadır.

Feshane fuar merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

Tüyap Fuar Hostesleri

5-Haliç Kongre Merkezi:Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi; kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği, dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan ve 16.000 m2 açık alana sahip olan Haliç Kongre Merkezi; “Sadabad”, “Kuleli”, “Pera” ve “Haliç” adlı birbiriyle bağlantılı dört ana bina ve Galata Balo Salonu’ndan oluşmaktadır.

Haliç Kongre Merkezi, İstanbul’un en çok alternatif sunan kongre merkezidir.

Salonları, oditoryumları, fuayeleri ve açık alanları sayesinde kongreler, toplantılar, ürün lansmanları, fuarlar ile sergiler, kokteyller, gala yemekleri, düğün seremonileri, film galaları, gösteriler, kültür ve sanat etkinlikleri gibi organizasyonlarla beğeni toplamaktadır.

En son teknoloji ürünlerinden oluşan altyapısıyla Haliç Kongre Merkezi, aynı zamanda İstanbul’daki en geniş oditoryumlardan birine de ev sahipliği yapmaktadır.Fuar hostesleri metrobüs ile bu fuar merkezine ulaşımı sağlamaktadır.

Haliç Kongre merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

6-Lütfi Kırdar Kongre Merkezi:İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan merkezde yer alan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 1996 yılından bugüne,  deneyimli kadrosu; çağdaş teknolojik alt yapısı; Türk ve dünya mutfağından yiyecek ve içecek seçenekleri  ile misafirlerine hizmet vermektedir.Kongre vadisinin kalbinde bulunan İstanbul Lütfi Kırdar, boğaz manzaralı ve gün ışığı alan salonları, İstanbul’un şık restoranlarının, lüks mağazalarının ve modanın kesiştiği noktadaki konumu ile kongrelerden fuarlara, konserlerden sergilere, her çeşit etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasitededir.

İstanbul gibi bir metropolde, zamanın etkin kullanılabilmesi için yer ve ulaşım kolaylıklarından ne ölçüde yararlanabildiğiniz büyük önem taşımaktadır.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’na yürüyüş mesafesinde çok sayıda üç, dört ve beş yıldızlı otel bulunmakta ve konumu, şehrin önemli tarihi yapılarına kısa sürede ulaşıma olanak sağlamaktadır.

Lütfi Kırdar fuar merkezinde her yıl yüzlerce fuar hostesi fuar mankeni ve fuar ajansı çalışmaktadır.

fuar hostesi  izmir hostes ankara hostes

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi