İzmir Fuar Hostesi Çalışma Alanlarıizmir-hostes-calisma-alanlari

Güzelliğiyle ve temiz havasıyla ünlü izmir hostes açısından çalışmaya hayli müsait bir şehrimizdir. İzmir’de hostesler Efes Oteli, Hilton Oteli, Anemon Hoteli gibi lokasyonlarda yapılan organizasyon kongre seminer konferans ve lansmanlarda, Kipa Market, Migros, Carrefour, Pehlivanoğlu gibi market ve süpermarketlerdeki tadım tattırım tanıtım organizasyonlarında, Egepark Avm, Optimum Avm, Forum Bornova Avm, Agora Avm, gibi alışverişmerkezlerindeki stand aktivitelerinde çalışırlar.

İzmir’de fuar hostesleri genellikle yeni kurulan Gaziemir fuar alanındaki fuarlara katılırlar.

Fuar olmadığı zaman ise yukarıda saydığım lokasyonlardaki etkinliklerde görev alırlar.

Aslında İzmir hostesler açısından yazları daha çok iş hacminin olduğu bir ilimizdir. İzmir’e yakın Çeşme ve Kuşdası’nda eventler alkol tanıtımları sigara stand aktiviteleri ile hostesler yazın gelmesiyle daha yoğun çalışabilirler. Kuşdası ve Çeşme’de lokal olarak ajans sektörü diğer bir tabirle hizmet sektörü gelişmiş olmadığından ulaşımları karşılanmak üzere hostesler İzmir’den tedarik edilir.

İzmir hostes kavramına değineceksek buradaki üniversitelerden de bahsetmeliyiz. Ege Üniversitesi Yaşar Üniversitesi Ekonomi ve Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki bayanlar boş zamanlarını değerlendirmek için fuarlarda servis hostes, tercuman hostes yada manken olarak görev alırlar. İzmir manken açısından da eskisi kadar olmasa da fırsatlarla dolu bir şehirdir. Burada Alsancak Mimar Kemalettin caddesinde bulunan özellikle gelinlik ve abiye üreticileri sık sık defileler düzenlerler.

İzmir Fuar Hostesleri en çok izmir mermer fuarı ve izmir gelinlik fuarında iş bulabilirler. Bu fuarlar dışında altın mücevher ve yapı fuarı da hosteslere sağlanacak iş imkanları açısından fena değildir.

İzmir’de çalışmak isteyen bayanların net fotoğraflar çekildikten sonra bunları  Karşıyaka ve Alsancak’taki ajanslara özgeçmişleriyle beraber mail formatında göndermeleri gerekir.

izmir-hostes-1 izmir-manken izmir-fuar-hostesi

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi