Karşılama Hostesi Fiyatlarıkarsilama-hostesi

Karşılama Hostesi

Özel bir konuğu,bir aileyi bir grubu bir kurumu veya bir komiteyi karşılamakla görevli kişilere karşılama hostesi denir. Karşılama hostesleri çoğunlukla havalimanı karşılamasında çalıştırılır. Burda istihdam edilen hostesler ingilizce bilgileriyle talep eden firmalarla bekledikleri misafir arasında tercüme yaparlar.

– Karşılama hostesleri ellerinde bir tabelayla havalimanındaki konuşu karşılarlar. Bu tabelanın üzerinde “Wellcome” yazar genellikle.

– Karşılama hostesleri bir fabrikanın,mağazanın tesisin açılışında da önemli misafirleri ellerinde çiçeklerle karşılayabilirler.

– Karşılama hostesleri bazen de bir gemi indirme töreninde devlet erkanını karşılar. Bu kişilere tören karşılama hostesi denir.

– Karşılama hostesleri ajanslardan önemli konuk ve kişilerin davet edildiği organizasyonlar sözkonusu olduğunda temin edilir.

-Karşılama hostesi fiyatları karşılanacak kişilerin önemine göre değişir.Mesela havalimanında üstdüzey bir devlet yetkilisini karşılayan hosteslerin ücretleri normal bir firmanın mağazasındaki karşılama hosteslerine göre daha yüksek fiyat ve ücretlerle çalışırlar.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi