Kıbrıs Hostes Manken Ajansı Fiyatlarıkibris-hostes-ajansi

Bugünkü yazımızda size Kıbrıs’taki organizasyonlardan ve bu organizasyonlarda hostesler hangi görevleri yapar bunlardan bahsetmek istiyorum. Kıbrıs firmaların kendi personellerine yeni bilgileri içeren seminerler vermeleri için tam bir cennettir. Yavru vatan Kıbrıs’ta çünkü sayısız otel bulunmaktadır. Özellikle Magosa Girne ve Lefkoşe’de görev yapan Kıbrıs Hostesleri buradaki 5 yıldızlı otellerin çoğunda görev almıştır.

Kıbrıs’ta özellikle sahil kenarındaki şehirlerden Magosa ve Girne’de bulunan lüks oteller her yıl yüzlerce bayii toplantısı,seminer,kongre,fuar,lansman ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanından şirket ve konukları ağırlayan Kıbrıs’ta ajanslar manken ve hosteslerini bu organizasyon takvimine göre istihdam etmektedir.

Kıbrıs manken ve hosteslerinin çalışma saatleri de Türkiye’deki gibidir. Sabah 10:00 ile akşam 19:00 arasında mesaileri olan hostesler 19:00’dan sonraki işleri ulaşım olması durumunda kabul edebilirler. Çünkü Kıbrıs’ta şehirlere arası toplu taşıma hizmeti akşam 19:002da sona ermektedir.

Kıbrıs manken ve hostes ajansları hosteslere 100 TL ile 250 TL arasında değişen ücretler ödemektedirler. Bu ücretlendirme işin tanımına süresine zorluğuna ve firmanın beklentisine göre artmakta yada azalmaktadır. Kıbrıs hostes fiyatları hostesin yemek sigorta ve ulaşım giderini kapsamaz.

Kıbrıs’ta hostesler genelikle Yakın Doğu Üniversitesi Doğu Akdeniz Üniversitesi Girne Amerikan Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde okuyan bayanlardan seçilir. Eğitimli ve yabancı dil bilenler yabancı müşterileri olan ajansların tercih sebebidirler. Kıbrıs henüz hizmet sektörü noktasında tam olgunlaşmasa da hostes manken ajansları arasında belirgin bir rekabet vardır. Hatta bazı hostes ajansları Kıbrıs’a yakın olan Antalya Mersin Adana ve Hatay’dan ulaşım ve konaklama sorunlarını çözdükleri hostesler getirmektedir.

kibris-hostes-ajansi-fiyatlari   kibris-manken-hostes

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi