Kongre Hostesi Fiyatlarıkongre-hostesi

Kongre Hostesi

Kongre organizasyonlarında girişte gelen katılımcı ve konukları karşılayarak bilgi veren yönlendiren ve kayıt yapan kişilere kongre hostesi denir. Kongre hostesleri genellikle üniversite eğitimi görmekte olan kişilerden oluşur. Diğer hosteslere göre daha kısa süreli çalışmalar yaparlar.
– Kongre hostesleri panel,seminer,konferans ve seminerlerde de görev yapan hosteslerdir. Panel konferans ve seminerlerde hostesler mikrofon tutar ve sıradaki konuşmacıya takdim eder.

– Kongre Hostesleri diğer hosteslere nazaran daha iyi ücretler alırlar. Kongre özel bir organizasyon olduğu için fiyatlandırma ölçekleri yüksektir.Kongre hostesi fiyatları kongrenin içeriğine göre dğeişir.Örneğin eğitim ile ilgili bir kongrede çalışan hostesler tıp veya ilaçlar ile ilgili alanda düzenlenen bir kongredekilere oranla daha yüksek fiyat ve ücretlerle çalışırlar.

kongre hostesi fiyatlari

– Bu hostesler tıp alanında,teknoloji alanında kısaca bilimsel alanlarda düzenlenen kongrelerde görev yapacakları için eğitim ve yabancı dil bilgileri önem arzetmektedir.

kongre hostesleri 23

– Çoğunlukla kongre firmaları ajanslardan ingilizce bilen hostesler talep ederler.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi