Majeste Ajans Havacılık Fuarı Rehberi Burada!Majeste Ajans Havacılık Fuarı Rehberi Burada!

Dünyanın en büyük havalimanı ünvanını taşıyacak olan İstanbul’un 3. havalimanının  ilk etabı 2018 yılında sona ermesi planlanırken, havacılık sektöründeki rekabetçi ve inovatif fikirler Türkiye’yi dünyada “yıldızı parlayan” bir ülke konumuna getirdi.

Sivil ve askeri havacılık, özel sektörün desteği ile hızla büyümeye devam ederken dış alıma olan bağımlılığı gittikçe azalıyor. Üretimin yerelleştiği sektörde yazılımsal ilerlemeler de mevcut. Sektörün üreticileri ile tüketicilerini bir araya getiren ve yeni iş ortaklıkları kurmaları için geniş network imkanları sunan havacılık fuarları her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça ilgi çekici. Ticari ilişkilerin yoğun olarak paylaşıldığı, eğitimlerin verildiği ve sektöre dair son gelişmelerin yer aldığı havacılık sektörü fuarlarında kısa bir gezintiye çıkalım.

2016 Havacılık Fuarları

İFTE Havacılık Eğitim Fuarı  bu yıl yoğun ilgi ile karşılaştı. Özel uçuş okullarının yanı sıra sivil havacılık bölümü olan yükseköğretim kurumları, uçuş simülatörü üreten firmalar, havacılığa yönelik mesleki eğitim veren dil okulları, yetkili sağlık kuruluşları, dernekler ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı katılımıyla gerçekleşen fuar, sektörün önde gelenlerini bir araya getirdi.

 

İstanbul Air Show 6 Ekim’de başladı ve 9 Ekim Pazar gününe kadar sürecek. Fuar, sivil uçak ve helikopterler, uçak motoru, seyrüsefer, uçuş kontrol, bakım onarım ekipmanları, havaalanı ve terminal sistemleri ürünlerinin tanıtımını yapıyor. Fuarda ayrıca THY Teknik tarafından 6 ve 8 Ekim tarihlerinde “Milli Havacılık Sanayi Toplantısı” düzenlenecektir. Etkinlik programına http://www.istanbulairshow.com/tr/hakkinda/etkinlik-programi adresinden ulaşabilirsiniz.

kapadokya-edu-tr

FLYTECH 2016 1. Havacılık Fuarı 20-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuar lokasyonu ise Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezi olarak belirlendi. Uluslararası ticari ve sosyokültürel ilişkilerin kurulacağı fuar geniş ürün grubu, tecrübeli katılımcı profili ve havacılık sektörü yöneticilerinin ağırlıklı katılımı ile gerçekleşmeye hazırlanıyor.

istanbul-airshow

Fuar İhtiyaçları

Türk havacılık endüstrisi, gelişen ekonomileri kadar hızlı ve aktif bir fuar anlayışına sahip. Majeste Ajans olarak Bakırköy’deki merkez ofisiyle İstanbul’daki CNR ve TÜYAP gibi fuar merkezleri başta olmak üzere Türkiye’nin fuar sektörüne öncü bir hizmet anlayışı sunuyor. Geniş ürün seçenekleri ile catering ve kokteyl hizmeti sunarak, tecrübeli fuar hostesi ekibi ile havacılık fuarlarına hizmet veriyor.

Yazar: Ayhan Met

havacilik-fuari-hostesi

 

 

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi