Patenci Hostes Patenli Hostespatenci-hostes-nedir

Patenci Hostes Patenli Hostes Nedir ?

Fuara katılan firmaların fuarda daha etkili bir tanıtıma imza atmak amacıyla ajanslardan talep ettikleri pateniyle broşür dağıtan kişilere patenci hostes yada patenli hostes denir.Bu hosteslerin kendi pateni olduğu gibi bazen de firma sadece paten kaymayı bilen hostes talep ederek patenin maliyetini üstlenir.
Patenci hostesler en düşük hostes günlük ücretinden yüzde 20 ile 30 oranında daha fazla bütceye çalışırlar.Görevleri fuar alanını gezerek çalıştıkları firmanın broşür yada kataloglarını ziyaretcilere dağıtmaktır.

Bazı firmalar daha spesifik düşünerek sadece fuardan yer satın alan katılımcılara patenci hosteslerin broşür dağıtmasını isteyebilir.

Patenci hostes temin etmelerindeki asıl amaç broşürlerinin normal bir hostesten daha çok katılımcı ve ziyaretciye ulaşmasıdır.Firma fuaardan beklentisine göre fuar ajansından birkaç patenci hostes de talep edebilir.Bu hosteslere tek tip kıyafet giydirerek etkili bir tanıtıma imza atmak ister.

Genellikle patenci hosteslerin kıyafetleri siyah şort beyaz badi şeklindedir.Fuar firmasının talebine göre badiye yada şorta kendi logosunu fuar ajansından bastırmasını talep edebilir.Bu logoyu patenci hostesin fuar alanında gezdiği alandaki tüm katılımcı ve ziyaretciler görecektir.

izmir hostes  ankara hostes   fuar hostesi

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi