Ramazan Kurban Bayram Şekeri Aktivite Stand Hostesi FiyatlarıBayram aktivite hostesi

Ülkemizde dini bayramlarda bayramla ilgili satışları artan marka ve firmalar bu günlerde özel aktiviteler düzenlemektedir.Ramazan ve kurban bayramında genellikle şeker üreticileri market ve avm’lerde standlar kurarak hosteslerle şeker çikolata şekerleme markalarını tanıtırlar.Bayramlarda aslında sadece şeker üreticileri tanıtım yapmazlar.

Bayramlar birkaç günlük tatili de beraberinde getirdiğinden tatil acentaları,oto kiralama firmaları rent a car’lar,giyim markaları,tekstil ve ayakkabı sektörü de çeşitli kampanyalarla tanıtımlar yaparak stand aktivitelerinde hostes tedarik ederler.

bayram-aktivite-hostesi

Ama çoğunlukla dini bayramlarda bayram şekeri aktivitelerinde görev alır hostesler.Bu günlerde ailesi ile vakit geçirecekken çalışmayı seçen hosteslerin fiyatı standart hosteslerden yüzde 20 oranında daha yüksektir.Bayram şekeri aktivite hostesi fiyatları 100 TL ile 130 TL arasında değişen günlük rakamlardır.

Ajanslar genellikle bayram tatilinde memleketine gitmeyen üniversite okuyan bayanlarla çalışırlar.Ramazzan bayramında 3 gün tatil olduğu için 3 gün kurban bayramında ise 4 gün çalışır bu hostesler.Bayram şekeri standlarında ya şeker tattırımı yaparlar yada yeni bir ürünün tanıtımı amacıyla butik şeker paketleri verirler hedef kitleye.Bu çoğunlukla marketin müşterileri olmaktadır.

 

SONY DSC

Ramazan bayramı kurban bayramına oranla bu alandaki aktivitelerin daha çok yapıldığı bayramdır.Çünkü Ramazan bayramı senenin ilk dini bayramı olduğu için insanlar daha ilgilidir.Ve ramazan bayramında 30 gün boyunca oruç tutan insanlar pisikoloik olarak para harcama ve alışveriş yapmaya daha hazırdırlar.

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi