Shot Dağıtımı Hostesishot-dagitimi-hostesi-4

Shot Dağıtımı – Shot Hostesi

Çeşitli mekanlardaki,barlarda,kulüplerde,ev partilerinde ve doğum günü organizasyonlarında,etkinlik event ve lansmanlarda firma marka yada kişilerin ajanslardan içki içecek kokteyl tekila servisi için temin ettikleri kişilere shot hostesi denir. Bu işleme ise shot dağıtımı denir.

– Organizasyonu yapan kişi yada firmalar organizaysona davet ettikleri kişileri mekanda iyi ağırlamak ve organizasyonun içeriğini zenginleştirmek amacıyla yiyecek ve içecek ikramları hazırlarlar. Bu yiyecek ve içecek servislerini güzel bayanların yapması organizasyonu daha etkili ve şık bir hale getirir. Bu minvalde organizasyon sahipleri ajanslardan shot kızı – shot girls yada shot hostesi temin ederler.

shot-dagitimi-hostes ajansi

– Her yıl Uludağ’da düzenlenen winterfest organizasyonunda onlarca stand kurularak ve parti organize edilerek yüzlerce shot hostesi görev alır. Bu organizasyonda shot dağıtımı için içecek ve içki markası olan firmalar ajanslara çok yüksek bütceler hosteslere yüksek fiyatlar öderler. Ayrıca konaklama ve ulaşım da yine bu markalar tarafından karşılanır.

shot-dagitim-hostesi-3

– Özellikle event lansman bayii toplantısı ve etkinliklerdemarkaların beklentisi yüksek olduğundan shot dağıtımı için hostesler önceden markalar tarafından eğitilir. Bu eğitimler için ajansa ve hostese ekstradan ödeme yapılır.

shot-dagitimi-hostesi

– Sadece kurumsal etkinliklerde shot dağıtımı yapılmaz. Bir bar restoran yada gece kulübü de shot dağıtımı yapabilir. Bu mekanlar daha sık shot hosteslerine yada shot kızlarına ihtiyaç duyar. Çünkü her hafta parti düzenleyebilir.

– Mekanların dışında ev partilerinde yada  doğum günü parti organizasyonlarında da shot dağıtımı talep edebilir. Burda talep eden bir kurum değil kişidir.

– Shot dağıtımı,shot hostesi çalışma fiyatları en yüksek olan organizasyonlar etkinlik event ve lansmanlardadır. Çünkü burada kurumsal markalar ile çalışır ajanslar. Fiyat sıralamasında bar gece külüpleri en son da doğum günü ve ev partileri -home party gelir.

istanbul shot hostesi   izmir shot hostesi   ankara shot hostesi

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi