Tablet Laptop ipad Kiralamatablet-laptop-ipad-kiralama

Katıldığınız seminer ve konferanslarda notlar almanızı ve düzenlediğiniz bayi toplantısı lansman, fuar, kongre ve açılış organizasyonlarında ekibinizin data girmesini sağlamak amacıyla işlerinizi kolaylaştıracak laptop ve tabletlerle sizlere lokal dönemsel çözümler sunuyoruz. Laptop,tablet ve İpad kiralama hizmetimizle birkaç günlük organizasyonunuzda personel sayınız kadar bir kereye mahsuz kullanacağınız bu ürünleri satın almanıza artık gerek yok.

Ajansımızdan dizüstü bilgisayar,laptop,tablet,İpad kiralarken ne kadar önce rezervasyon yaparsanız o kadar avantajlı fiyatlar sunabiliriz size. Minumum 15 gün öncesinden yaptığınız kiralamalarda sizlere fazladan ürün bırakabilmemiz sözkonusudur.

Tablet Laptop ipad Kiralama

1- Laptop Kiralama

Ajansımız bünyesinde 120 adet dizüstü bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlara genellikle otellerde kongre lansman düğün davet organizasyonu yapan firmaların info desklerinde veya fuar merkezlerinde kapı giriş personelleri tarafından kullanılmak üzere tedarik edilmektedir. Laptop kiralamadan önce ihtiyacınız olan konfigrasyonu ve ne için kullanacağınızı belirtmeniz yeterlidir. Windows’un ve Linux’un son işletim sistemi kurulu olan laptoplarımızda Office yazılımına ait tüm programlara yer almaktadır.

1- Tablet Kiralama

Özellikle saha çalışması yapacak olan firmaların anketlerinde veri girişi yapması için talep ettikleri tabletlerimiz  son teknoloji ile donatılmıştır. Son yıllarda ajansımızdan market tadım tattırım aktivitelerinde ürün hakkında müşteri testleri için de talep edilen tabletler pazar araştırması yapmak için ideal ürünlerdir. Personelinizi kağıt ve kalem zahmetinden kurtaran tabletlerimizden ucuz ve ekonomik kiralama yapmak için ajansımızı arayıp talepte bulunabilirsiniz.

Gelişen mobil teknolojilerle beraber bünyemizde İpad kiralama hizmeti de vermekteyiz.

tablet-kiralama  laptop-tablet-kiralama  ipad-kiralama

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi