Tadım Elemanı Fiyatlarıtadim-elemani-fiyatlari

Tadım Elemanı Fiyatları

Marketlerde tattırım ve tadım aktivitelerinde görev yapan kişiler günlük ücretler alır. Genellikle hafta sonları görev alan bu kişiler 50 TL ile 100 TL arasında bütcelerle çalışırlar. Bu fiyatlar tadım aktivitesinin süresine çalışma saatlerine ve ürün uygulamasına göre değişir.

– Tadım aktivitesi için genellikle bayanların tercih edildiğini daha önceki yazılarımda. Bu bayanları tadım markaları ajanslardan temin edip ödemeleri de yine ajanslara yaparlar. Ajanslar ise elemanlarına tadım aktivitesinin bittiği hafta ödemelerini yapar.

– Tadım elemanları genellikle marketlerin en yoğun ve kampanya yaptıkları cumartesi pazar günlerind çalışırlar.  Hafta içi tadım organizasyonu olmadığından 2 günlük fiyatlandırma ile çalışırlar.

tadim-elemani-fiyatlari-2

– Her hafta çalışan tadım elemanları marketler tarafından tercih edilerek artık bu kişilere tadım personeli denir. Tadım personeli olan bayanlar her hafta sonu çalıştıkları ve ürünü iyi tanıdıkları için  8 günlük çalışma bedellerini aylık ödeme şeklinde alırlar.

tadim-elemani-fiyatlari-3

– Tadım elemanları için ajanslar genellikle sosyal güvenlik pirimi yani ssk da öderler. Bu tadım markasının talebine göre verilen bir karardır. Bu bedel 12-15 TL arasında bir rakamdır.

– Tadım elemanlarının günlük fiyatları çalışma saatleri artarsa  artar. Genellikle sabah 09:00’da başlayan tadım aktivitesi akşam 19:00’u geçerse ajans elemana ek ödeme yapar.

– Tadım elemanları nadiren de olsa şehir dışında Uludağ’daki winterfest organizasyonuna veya Antalya’daki bayii toplantılarına hostes olarak katılarak daha yüksek fiyatlara çalışırlar.

– Son olarak tadım elemanlarının fiyatlarını uygulama da değiştirebilir. Bazı tadım elemanları marketlerde bir barbekü üzerinde ürünü pişirip tattırım yapabilirler. Bu elemanlar diğer tadım elemanlarına göre daha yüksek fiyatlara çalışırlar.

İlk yorum


  • […] Marketlerde tattırım ve tadım aktivitelerinde görev yapan kişiler günlük ücretler alır. Genellikle hafta sonları görev alan bu kişiler 50 TL ile 100 TL arasında bütcelerle çalışırlar. Bu fiyatlar tadım aktivitesinin süresine çalışma saatlerine ve ürün uygulamasına göre değişir. […]

    23 Aralık 2015

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi