17-19 Aralık 2015 Transist Ulaşım Teknolojileri Fuarı17-19 Aralık 2015
Transist Ulaşım Teknolojileri Fuarı

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen,Transist Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Sempozyumu ve Fuarı, ülkemizdeki tüm toplu ulaşım kurumlarını ortak bir dil ve anlayış bütünlüğü içerisinde, tek çatı altında buluşturarak, toplu ulaşım kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenmektedir. Bu sene 8. si gerçekleştirilecek Transist bugüne kadar onbinlerce katılımcıyı ağırlamıştır. Her sene farklı bir temayla gerçekleştirilen sempozyumlarda, alanında uzman yüzlerce konuşmacı yer almıştır.

Transist 2015, 8. Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Sempozyumu ve Fuarı “Toplu Ulaşımda 4P: Planning (Planlama), Productivity (Verimlilik), Parking (Parklanma),Paratransit (Alternatif Ara Ulaşım Modları)” teması ile; İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde ve İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından 17 – 19 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Bu büyük organizasyona ev sahipliği yapan İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü; “Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Sempozyumu ve Fuarı” ile;
Toplu taşımacılık alanında hizmet veren tüm kurum ve kuruluşların,
Büyükşehir ve il belediyelerinin,
Üniversitelerin,
Deniz, kara, demiryolu ve raylı sistem ulaşımında ürün tedarik eden ve hizmet veren firmaların,
Sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile küresel farkındalık oluşturmaktadır.

Transist 2015; Türk Havayolları, TRT ve Temsa Global’ın ana sponsorluğunda Seul Partner Şehir işbirliği ile İnfoloji tarafından organize ediliyor.

– Transist Ulaşım Teknolojileri fuarında fuar hostesi fuar mankeni fuar catering konusunda her yıl bir çok ajans hizmet vermektedir.

izmir hostes    ankara hostes     fuar hostesi

© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi