Ucuz Ekonomik Fuar Catering HizmetiUcuz Ekonomik Fuar Catering Hizmeti

Katılımcısı olduğunuz fuarlarda alacağınız yiyecek içecek tedariğinin tamamına fuar catering hizmeti denir. Fuar catering hizmetini ekonomik bir şekilde temin edebilmeniz için ajansımızı fuardan en az 2 hafta önce talep etmeniz gerekmektedir. Erken rezervasyonlar her zaman ucuz fuar catering hizmeti almanızı sağlar. Erken rezervasyon dışında stand alanınızın uygunluğu yani metrekaresi veya standınızda bulunan masa sayısı da ekonomik fuar catering hizmeti almanızı sağlayacak bir diğer argümandır.

Fuar catering hizmeti ajanslar tarafından paket yada menüler halinde sunulur. Bu menülerde ilk sırayı ekipmanlar oluşturur. Sırasıyla bu menü içeriklerinden bahsedelim sizlere.

1- Fuar Catering Ekipmanları: Su sebili, çay kahve otomatı, kettle, sürahi,porselen tabaklar,cam bardak ve fincanlar, tepsi,çay kazanı ve türk kahvesi makinesinden oluşan ekipman listesine bazen firmanın talebine göre mini buzdolabı da eklenebilir. Alacağınız fuar catering hizmetinde kesinlikle bu ekipmanlar yer almalıdır. Fuar catering fiyatları belirlenirken bu ekipmanlar etkisizdir çünkü zaten her fuar ajansı paketlerine dahil etmek zorundadır. Standart içeriklerdir diyebiliriz.

2- Fuar Catering İçecekleri: Kola,portakal suyu,soda,meyve suyu çeşitleri,çay,neskafe,türk kahvesinden oluşur. Bu içeceklere bazen isteğe göre limonata ve bitki çayları da eklenebilir. Ekonomik ve ucuz fuar catering hizmeti almak istiyorsanız bu menüleri hizmet alacağınız ajansla belirlemenizde fayda vardır. Çünkü bütce ve fiyatları belirleyen kısımlardan biri içecek çeşit ve adetleridir. Ayrıca bu içeceklerin markalarını da sorarsanız ucuz fuar catering hizmeti almışken sağlıksız ürünler tüketmiş olmazsınız.

3- Fuar Catering Yiyecekleri: Fuar catering ajanslarının tamamı catering menü ve paketlerinde tatlı tuzlu kurabiyeler,atıştırmalıklar,kanepeler,tatlı olarak da ekler bulundurmak zorundadırlar. Bu menüye müşteri talebine bağlı olarak börek çeşitleri,mini poğaçalar,aperatifler pötifür ve tartaletler eklenebilir.

2- Fuar Catering Temizlik Malzemeleri: Hizmet aldığınız ajans masaların ve mutfağın temizliği ve hijyeni için firmanıza pratik çözümler sunmak zorundadır. Bir ajansın fuar catering hizmet içeriğinde camsil,ıslak mendil,kağıt havlu peçete ve temizlik bezleri muhakkak olmalıdır. Çünkü catering hizmetini yöneten servis hostesi bayan anlık olarak standdaki temizlik pürüzlerine müdahale etmelidir.

ucuz-fuar-catering-1 ucuz-ekonomik-fuar-catering-hizmeti ucuz-fuar-catering-ajansi ucuz-ekonomik-fuar-catering-fiyatlari

Ekonomik ucuz ve uygun bir fuar catering hizmeti almak istiyorsanız bu yazıyı okuyup karar verebilirsiniz. Majeste Ajans olarak bir sonraki makalemizde görüşmek ümidiyle hepinize iyi haftalar dileriz.

 

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi