Ucuz Ekonomik Stüdyo Katalog Model Fotoğraf ÇekimiUcuz Ekonomik Stüdyo Katalog Model Fotoğraf Çekimi 

— Başta tekstil firmaları olmak üzere, iş dünyasından birçok sektöre mensup  firma markalarının daha geniş kitlelere ulaşması için, katalog ve internet sitesi çekimleri yapmaktayız.Katalog çekimleriniz ve internet sitesi çekimleriniz için geniş model kadromuzla,alanında deneyimli fotoğrafçımız ve yeterli ekipmanı olan stüdyomuzla sizlerin hizmetine sunuyoruz.

— Sizlere fotoğraf çekimi hizmetimizle ilgili detayları paylaşmak istiyorum. Çözüm odaklı çalışan ajansımız, her bütceye uygun ve kaliteli fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır.

1 – Fotoğrafçı : Tüm çalışmalarımızı, moda çekimlerinde tecrübe sahibi olan fotoğrafçımız ile yapmaktayız. Fotoğrafçımızın çektiği fotoğraf örneklerini bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

2- Fotoğraf Stüdyosu : Bakırköy’deki fotoğraf stüdyomuzda aşağıdaki teknik içerikle hizmet vermekteyiz.
* 2 adet 500 W Nice paraflash
* 3 farklı renkte arka plan perdesi
* Manfratto Tripod
* 1 adet 200 W tepe Işığı

3- Model Temini : Kadromuzda bulunan 20 yabancı 40 yerli erkek-bayan model ile çekimini yapacağımız ürünün bedenine ve kimyasına en uygun kişiyi sizler için buluyor yada seçim yapmanız üzere birkaç alternatif şeklinde beğeninize sunuyoruz.

4- Rötüş Hizmeti : Bazı müşterilerimiz sadece fotoğrafların ham halini isterken bazıları ise fotoğrafları rötüşleyip kendilerine Cd halinde teslim etmemizi talep edebiliyor. Bünyemizde çalışan grafikerler ile fotoğrafların dekupe (retouch) edilerek firmanızın internet sitesi içinde direk kullanılmasını sağlıyoruz.

Birçok markanın internet sitesinde yer alan ürünlerin çekimlerini yaptığımız stüdyomuz, fiyat politikamızla sizlerin tercih sebebi olacaktır.

Eğer talebiniz  başarılı ve uygun bütceli bir fotoğraf çekimi hizmeti ise ajansımızdan da fiyat almanızı tavsiye ederek hepinize iyi haftalar diliyoruz.

ucuz-fotograf-katalog-cekimi-4 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-2 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-1 ucuz-fotograf-katalog-cekimi-3

 

Yorum ekle


Ad Soyad*

Email*

Website

Yorumunuz*

Yorum ekle

© Copyright Fuar Hostesi | Fuar Catering | Fuar Hostesi Fiyatları | Manken Ajansı - Fuar Hostesi