ZÜCHEX FUARI1-4 Ekim 2015 Züchex Fuarı
27.Uluslararası Zuchex Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı, 22 – 25 Eylül 2016 tarihinde, İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek. 2016 yılına yeni hedeflerle girmeye çalışan sektöre, yeni açılımlar sağlaması amacıyla düzenlenecek fuarda, her geçen gün ihracat ve ithalat potansiyeli artan sektörün talep ve beklentilerinin karşılanacağı yenilikler sergilenecek. En yeni ürünlerin sergileneceği fuar, perakende sektöründeki firmaların gelişimine ve değişimine ışık tutacak.

Uluslararası Zuchex Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı, A’dan Z’ye çok sayıda ürünün sergileneceği bir platform olacak. İthalatçı-İhracatçı firmalar, en son trendlere göre hazırladıkları en yeni ürünlerini görücüye çıkaracaklar.

Türkiye’de bir kez daha en öncü ve ilerici ihtisas fuarını organize ediyor. Binlerce yenilikçi ürünü sektörün karşısına getiriyor.
27.Uluslararası Zuchex Züccaciye ve Ev Eşyaları  Fuarı, sektörün satıcı ve alıcılarını bir araya yıllardır getirilen özel bir organizasyondur.
4 günlük süreçte, yeni oluşumları keşfedecek, fiyatları mukayese edip, ürününüzün ihtiyaç yerini anlayacak, yeni endüstriyel trendleri görecek ve portföyünüzü geliştirme fırsatını bulacaksınız.

A’dan Z’ye en yeni ürünler, sektördeki yapısal değişimler ve tüketici tercihlerindeki yansımalar fuarda ön plana çıkacak. Tüketici eğilimlerinde yaşanan değişimlere bağlı olarak züccaciye mağazaları günümüzde; home store, showroom haline dönüşürken; ev ve mutfak eşyası, elektrikli ev aletleri ve tekstil tek bir çatı altında buluşarak tüketicilere hizmet veriyor.

Fuarda ayrıca, züccaciye ile birlikte ev ürünlerindeki moda renkler, dizayn ve son trendler sergilenecek. Diğer yandan yapılaşma sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak, iç mimari ve mimarlıktaki gelişmelerin yansıması olarak ev eşyalarında ergonomi ve dizayn konusundaki değişiklikler de ön plana çıkacak. Züccaciye ve ev eşyalarındaki, dizayn trendleri, yaşam tarzlarının züccaciye pazarında oluşturduğu pratiklik ve kullanım kolaylıkları ziyaretçilerin ilgisine sunulacak.
Ayrıca züchex fuarında her yıl fuar hostesi fuar catering fuar mankeni konularında bir çok ajans hizmet vermektedir.

fuar hostesi  izmir hostes ankara hostes

© Copyright Fuar Hostesi (0212)5436590 Majeste Ajans - Fuar Hostesi